deník MIFA

Úterý 29.09.2020

CENA: ZDARMA!


Spuštěný hry opět odloženo

Když už se tak stalo, rozhodl jsem se (a dopisy některých z Vás mě v tom utvrdili), že před opětovným spuštěným něco dodělám.

Zde bych jen rád uvedl co se již změnilo a na čem se pracuje.

Již jsem předělal:
Autorizace uživatele
Vaše heslo je okamžitě po zadání kódováno. Značně se tím tedy zvýšila bezpečnost přihlašování. Také se již dá ze hry bezproblému (tj. bez vypínání prohlížeče) odhlásit.

Mé obchodní nabídky
Na této strance jsou vidět všechny vámi podané obchodní nabídky. Lze přepínat mezi zobrazením nabídnutých částek a atributů jednotlivých hráčů. Také v informacích o hráči (které se otvírají do samostatného okna) lze spatřit, které týmy se o hráče zajímají, nabídly mu smlouvu nebo do nich již hráč přestupuje.

Pokud jste si nezapnuly volbu automatického potvrzení a potvrdíte obchod fotbalisty v obchodních nabídkách, jeho jméno tam zůstane až do přestupu pro přehlednost uvedeno a u něj nápis KOUPEN.


Na čem se ještě pracuje:
Hra bude pro otevřené testování spuštěna hned, jak bude níže uvedené maličkosti dodělány. Na to, jak jsem s nimi daleko se můžete podívat na hlavní stránce. Rozhodl jsem se tyto věci aplikovat již teď, dokud MIFA stojí. Snažit se je zapracovat do hry později by se nemuselo zdařit, a já bych jí už nerad opět zastavoval.

Stadion
Již teď mohu slíbit, že nový stadion bude stát za to. Nabídne mnoho položek k vylepšování a přistavování.

Herní algoritmus
Rozhodl jsem se, že když už MIFA opět stojí, tak do ní rovnou přidělám lepší herní algoritmus. Díky němu se k vám dostane MNOHEM více čísel ze zápasu, něž tomu bylo u toho stávajícího (se kterým jste se ale neměli příležitost setkat). Karty, zranění, počet střel, přihrávek u jednotlivých hráčů.

Drobnosti
Zde bych zatím uvedl jen domlouvání přátelských utkání.

autor Autor: humppadatum 01.02.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 1273x


 


TOPLIST.cz