deník MIFA

Úterý 29.09.2020

CENA: ZDARMA!


Info ke konci května

Tak nám začalo mistrovství světa ve fotbale. Kromě toho nám možná začne i MIFA. Rozhodl jsem se slevit ze svých nároků a spustit hru dříve.

Nápadů, co do hry dát, jsou snad tisíce. Jakmile jeden realizujete, objevíte další. Většinou lepší než ten, který jste právě realizovali. Pokud jsem v posledním článku psal, že hra by mohla být spuštěna za několik měsíců, počítal jsem s tím, že většina těchto nápadů bude realizována.

Zhruba před 14 dny mě to ale přestalo bavit. Proč se snažit předělat Championship manager do online verze? Rozhodl jsem se proto slevit z mnoha mých nápadů. Možná škoa, ale na druhou stranu, hra by mohla být spuštně první týdny v červenci.

Chybí již jen dodělat herní algoritmus, systém stadionu, a výslednou verzi otestovat. To by se mělo do konce června stihnout. Uvidíme, jak MS a příjímací řízení na školy ovlivní můj čas. Přesto se budu snažit hru do 2 měsíců spustit.

Ještě bych měl menší poznámku. Pokud někomu vadí, že jeden z lidí, pracujících na hře je z Prahy, tak ať na tyto stránky nechodí a hraje jiné managery. Na internetu jich je přeci dost!

autor Autor: humppadatum 31.05.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 949x


 


TOPLIST.cz