deník MIFA

Pondělí 24.06.2019

CENA: ZDARMA!


Změny po restartu

Restart testování bude (předpokládám) na začátku září. Co se změní?

Vstup do ligy
Ligové soutěže budou opět rozlosovány předem. Budou plné počítačových týmů.
Tyto týmy budou mít 20 hráčů (kvalitních podle ligy ve které tým bude) a postavený
stadion. Ten bude mít opět kapacitu závislou na lize ve které tým bude (1. liga kapacita 10 tisíc, 2. liga kapacita 6 tisíc apod).

Každý hráč si nebude registrovat tým, ale pouze svou osobu manažera.
Po přihlášení do hry si bude moci vybrat mezi svýmy týmy, nebo si zaregistrovat tým nový. Nový tým musí být v zemi, ve které manažer ještě žádný tým nemá. Při registraci týmu se najde nejlepší počítačový klub v dané zemi, změní se mu název a naváže se na daného manažera.
Co to znamena? Že budete mít od začátku stadion i dostatek hráčů, v kvalitě odpovídající lize. Podle toho také dostanete finanční ohodnocení.

Pokud bude tým 2 týdny neaktivní, bude jeho manažerovi na email zasláno upozornění a jeho tým bude spolu s datem posledního přihlášení a finanční hotovostí umístěn na konkurzní stránku. Pokud tým bude neaktivní další týden, bude mu nalezen nový majitel. Na konkurzní stránku se může klub dostat také na žádost jeho manažera.

Ostatní manažeré si budou moci vybírat své nové kluby mezi těmi, které jsou umístěny právě na konkurzní stránce. Po týdnu na stránce bude týmu přirazen nový manažer. Pokud nový manažer již má klub v zemi, ve které je i jeho nový klub, bude mu přístup do starého klubu zakázán a ten bude umístěn na konkurzní stránku. Takto by se měli do prvních lig dostat aktivní kluby, které se opravdu hrají.

Obchod s hráči
Klub má po registraci 20 fotbalistů a NESMÍ obchodovat. Obchodovat bude moci až poté, co se přihlásí v X různých dnech. X nabyde hodnoty mezi 7 a 14 dny. Také počet fotbalistů nikdy nebude moci klesnout pod 15 (včetně 2 brankářů) a nebude moci překročit 40.

Toto opatření by mělo omezit tunelování týmů. Pokud někdo chce tunelovat, musí hrát X dní alespoň 2 kluby, aby poté mohl jeden druhým vytunelovat. Tento tunel ovšem bude velice nápadný, pokud tunelovaný klub nebude kvalitně hraný. Mělo by to omezit očividné tunelování.


Budu velice rád, pokud se k tomuto všemu vyjádříve ve hře v diskuzi.

autor Autor: humppadatum 04.08.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 1050x


 


TOPLIST.cz