deník MIFA

Úterý 29.09.2020

CENA: ZDARMA!


Jak proběhne začátek nové sezony

2. ledna již bude možné se zaregistrovat do hry, do nové sezóny. Do které ligy ale vstoupíte? Jaké fotbalisty bude do začátku mít? Kdy se začnou hrát ligové soutěže?

Při registraci kromě nezbytných údajů také zadáte, do které země se chcete přihlasít. Všechny země jsou na začátku na stejné úrovni, liší se jen jmény fotbalistů.

Tým po registraci nemá žádné fotbalisty a není ani zařazen do žádné ligy. O tom, kdo bude hrát v jaké lize rozhodne rozřazovací pohár (viz níže).

Po registraci budete muset vyhledat fotbalisty a poslat jim nabídky na smlouvy. Fotbalisté si o půlnoci smlouvy prohlédnou a rozhodnou se pro tu nejlepší (případně jedinou). Tým se může zůčastnit rozřazovacího poháru pouze, pokud má 15 fotbalistů, nominovanou základní jedenáctku a postaven stadion.

Rozřazovací pohár
Rozřazovací pohár bude rozlosován někdy kolem 6. ledna. Přesné datum záleží na poměru registrovaných týmů a týmů, které již splnili 3 podmínky pro zařazení do pohárů.

Pohár bude klasický play-off systém. Týmy budou rozlosovány podle své celkové sily (ta je sice jen orientační, ale chci v prvním kole omezit souboje typu silný-silný a slabý-slabý). Podle umístění v poháru budou následně týmy rozřazeny do lig.

Týmy, jež skončili ve stejném kole, ale ve vyšší lize je již místo jen pro jeden z nich, budou posouzeny podle vstřelených branek v posledním utkání či celkové síly týmu.

V dalších sezónách se již bude samozřejmě normálně postupovat/sestupovat!

Liga se začne hrát co nejdříve. V ideálním případě 14. ledna 2002. V lichém týdnu se budou hrát 3 ligová utkání (Po, St, Čt), v sudém týdnu 4 ligová utkání (Po, Út, Čt, Pá).

autor Autor: humppadatum 30.12.2001pocet shlednuti Shlédnuto: 1425x


 


TOPLIST.cz