deník MIFA

Pondělí 24.06.2019

CENA: ZDARMA!


Aktuálně

Kdy se dohrají odložená utkání, kdy bude restart, jaké budou změny a další.

Odložená utkání
První a sedmnácté ligové kolo se kvůli chybám v nočním skriptu nekonalo. Tato utkání budou přeložena na pondělí, resp. středu, tento týden - tj. 23. a 25. září.

Všechna přátelská utkání v tyto dny budou zrušeny. Po dohrání ligy nebudou až do restartu (viz dále) žádné další oficiální zápasy.

Restart
Restart proběhne 7. října 2002. Přesný čas zatím zveřejněn nebude. Restart bude kompletní - tj. bude nutná i registrace. Je to bohužel nutné, protože nová verze není se současnou kompaktibilní.

Co nová verze přinese? Především vylepšený herní algoritmus. Kvůli němu se dělaly velké zázahy do samotné databáze. Stále je v plánu další vylepšení, která již budou zaváděna postupně.

Také bude spuštěno více zemí - konkrétně Anglie, Česká rep., Francie, Itálie, Německo, Rusko, Slovensko a Španělsko. V každé lize bude hrát jen 16 týmů.

V Česká republice bude otevřeno 5 ligových ůrovní, tj. místo pro 256 týmů. V ostatních zemích budou 4 nebo 3 ligové úrovně (128 nebo 64 míst).

Opravené chyby
Nejvíce vám vadil herní algoritmus, ekonomický model, návštěvnost a počet atributů u fotbalistů. Mohu vás uklidnit, že vše bylo opraveno. Kromě toho všechny týmy budou mít stadion zrhuba odpovídající lize, ve které hrají, takže již od začátku bude na zápasy chodit více lidí.

Placená verze
Spusta z vás se u dotázníku rozčilovala nad tím, jak si mohu dovolit se vás ptát, zda jste ochotni za hru platit. A že skončíte a.... Takže stručně:
* MIFA byla, je a bude bezplatná
* Provoz hry stojí nemalé peníze. Proto se uvažuje o možnosti vybírat peníze za nadstandartní služby. To mohou být výsledky zápasů či tabulky lig zasílané na mobil (či email), nezobrazování bannerů, přesnější statistiky a prognózy, pojmenovávání vlastních hráčů a další. Přesto bude možné hrát hru i bez placení.

Kromě toho mi třeba 100 korun za sezónu (tj. 91 dní) přijde jako směšná cena. Je to něco přes korunu denně.

Ceny
Vítězové prvních lig a národních pohárů v první sezoně se již mohou těšit na drobnou cenu. Dále se plánují ceny i pro vítěze nižších lig a od druhé sezóny i pro vítěze mezinárodních pohárů (obdoby LM a poháru UEFA). Protože hra je bezplatná, tak ohledně cen se můžeme obracet jen na případně sponzory :-(

Menší komunikace
Také se vám chci omluvit, že poslední dobou moc nekomunikuji. Kromě toho, že mi začala škola, mi blbne monitor. Mám rozjeté barvy a tak vše vidím trojitě. Trávím proto u počítače v současnosti jen nezbytně nutný čas a čekám jak se ozvou ze servisu, ve kterém mám další monitor.

autor Autor: humppadatum 21.09.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 1100x


 


TOPLIST.cz