deník MIFA

Pondělí 24.06.2019

CENA: ZDARMA!


Preview nové verze

Čím se liší nová verze od té stávající? Proč je nutný restart? A kdy se spustí nová sezóna na ostro?

Jistě vás mnohé zajímá, proč je vlastně nutný restart a v čem se nová verze bude lišit od té, kterou je možné nyní hrát.

Jeden manažer - více týmů
První z novinek, kvůli kterým je nutno provést restart. V nové verzi bude oddělena postava manažera od samotného týmu. Co to znamená? Jako jedna osoba budete moci vést až 3 týmy (každý v jiné zemi, nesmí spolu obchodovat atd...). Především pošta a fórum této novinky využijí. Také bude možné kluby změnit - například převzít lépe postavený tým, jehož manažer přestal hrát.

Herní algoritmus, hráčovi atributy
Fotbalista bude mít více atributů. Již z názvu bude patrné, o co se jedná. Síla v bráně, síla v obraně, síla v záloze, síla v útoku, střelba. Protože je již více atributů. tak fotbalista již nebude určen svým postem! Budete ho tedy moci nasadit kamkoliv podle nutnosti či libosti. Přibyly dvě nová možná umístění - libero a hrot.

Herní algoritmus je naprosto nový, sami jste měli možnost ho testovat. Co se změní? Reálnější výsledky, známky fotbalistů. V blízké budoucnosti i rohy, penalty a karty.

Další...
Nové země, v lize jen 16 týmů, registrace týmů přímo do konrétní ligy, nový složitější, ale na tunelování méně náchylný, systém...

autor Autor: humppadatum 04.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 1061x


 


TOPLIST.cz