deník MIFA

Pondělí 24.06.2019

CENA: ZDARMA!


5.Kolo Francouské ligy

Popis 5 kola Francouské ligy, tabulka ligy

Racing Strasburg : AJ AXERRE
Je to utkáni 4 a 10 týmu což samo o sobě dává faforita ale AJ AXERRE má slušné útočníky, kteří by mohly Strasburg velmi potrápit hraje se na stadionu La Meinau 1995
předpovjed počasí je přibližne 18 stupnů.

Perpignan St Germain : Paris saint germain
V tomto utkání se střetne 15 tým s týmem na 6 příčce. Jednoznačným favoritem je Paris saint germain, ale výhodu bude mít Perpignan St Germain, které bude hnáno svým stálým kotlem na stadionu Madam de Pompadour. Počasí je hlášeno 6 stupňů s deštem
což by mohlo poznamenat vývoj zápasu.

PSG : Racing Lens
PSG ma spolu s RC lens nejlepšího brankáře v lize brankař PSG drží po 4 ligovích kolech čisté konto a zatím nepoznal co je to prohra, Racing Lens se o to pokusí, i když jeho bilance ja "až" 8 místo. PSG sice drží 2 příčku, ale pozice není vše. Počasí na tento zápas je 15 stupňů.

Gauloises Falcons : Míčoví Kouzelníci z Orleáns
Tým Míčoví Kouzelníci z Orleáns je v tomto utkání mírným favoritem, ale Gauloises Falcons doposud nevyhráli, ale již 2x udržela remízu s TJ Galové a FC Girondins de Bordeaux. Počasí na toto utkání na stadionu Gauloises Arena je víc než příznivé, mělo by být 19 stupňů polojasno.

FC Girondes Bordeux : Tj Galové
Toto utkání může velice překvapit a to kvůli tomu že TJ Galové mají velice kvalitní tým. Tým sice 2x remízovali a 1 prohráli, ale ta stejná smůla pronásleduje i FC Girondes Bordeux, pro které to ale nic neznamená. Utkáni proběhne na stadionu Stade Bordeux v teplotě vzduchu 14 stupňů s možnýmy přeháňkami.

AFK Štrampouch : FC Girondins de Bordeaux
V tomto utkáni je z 55% favoritem FC Girondins de Bordeaux a to proto, že AFK Štrampouch má bilanci 2 remíz a 1 prohru. Utkání proběhne na stadionu Chaban-Delmas počasi sice nebude nejspíš příznivé při teplotě 10 stupňů a dešti se dá opravdu čekat cokoli.

Rc Renns : Eden Devils
Toto utkání je šlágrem kola je to utkání 3 s 5, menším favoritem je RC Renns

autor Autor: datum 22.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 910x


 


TOPLIST.cz