deník MIFA

Středa 26.06.2019

CENA: ZDARMA!


Pozvánka

Pozvánka na 5. kolo 1.ruské ligy

KSC Constructor Stalingrad : AFK Moskva Julie Taty
V tomto zápase se střetne 7. s 6. týmem tabulky. Mírným favoritem je bezpochyby Constructor, který doma neztratil ani bod, zatímco Moskvané venku zatím nebodovali. Na stadionu SOKOL se čeká plný dům.

KFC Křídla Sovětů Stalingrad : Oggy CCCP
Další zajímavý zápas a bezpochyby šlágr kola, jelikož oba týmy zatím nasbírali po 7 bodech. Bookmakeři vypsali na oba soupeře stejné kurzy, ale velkou výhodou pro Křídla bude jistě domácí prostředí.

FC Michail Gorbačov : CSKA Moskva
Tak tento zápas má velkého favorita v podobě domácího týmu, který se usídlil na 3. pozici, zatímco hráči CSKA na 14. Na stadionu domácího týmu se proti takovému soupeři čeká asi 5000 fanoušků.

STK SOKOL Skuteč : FC ŽIGUL Lokomotiv Omsk
Souboj dvou bohatých klubů, které mají zcela odlišné starosti. Skutečští bojují o titul, zatímco Omsk o záchranu. Čeká se zajímavý zápas, ve kterém je i kvůli postavení v tabulce obrovským favoritem domácí tým.

SDH Blatno : Torpedo Brat
V tomto zápase půjde o hodně. Oba týmy mají vysoké ambice, ale výsledky jim zatím neodpovídají. Mírným favoritem je tým SDH, jelikož jeho 12.hráčem bude určitě skvělém publikum.

Jelzinův FC Leningrad : Spartak Moskva
Jediný Leningradský tým v lize jistě bude chtít opustit 9. příčku a poskočit o několik míst vzhůru, ale Spartak jistě bude chtít odčinit poslední neúspěch z hřiště soupeře, když utrpěl nepříjemný debakl ve Skutči.

Křídla Sovětů Samara : FC Lokomotiv Automobilov
Zde se očekává spíše boj, než pohledný fotbal, oba týmy zatím zůstavají za očekáváním, ale podle součastné formy to na nějaké zlepšení nevypadá.

Moskevští komunisti : AFK Atlantik Lázně Vladikavkaz
I přes postavení v tabulce a výhodě domácího prostředí se dá za mírného favorita považovat hostující tým, který sice v dosavadním ročníku nezískal ani bod, ale jeho herní projev je na velmi vysoké úrovni.

autor Autor: datum 23.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 890x


 


TOPLIST.cz