deník MIFA

Středa 26.06.2019

CENA: ZDARMA!


5. kolo 1.ČR ligy

soupiska utkáni 5. kola české ligy

FK Mirgi Tábor - FC Slovan Liberec
Jednoznačným šlágrem tohoto kola je utkání mezi 1. FK Mirgi Tábor a 4. FC Slovanem Liberec. Favoritem tohoto zápasu jsou hráči FK Mirgi, díky výhodě domácího prostředí a díky tomu, že ještě neztratili ani bod. Můžeme rovněž očekávat velice ofenzivní kopanou, protože díky 7 trefám do soupeřových sítí vedou tyto týmy v tomto ohledu tabulku.

SK Slavia Praha - TJ Slovan Vaga Bond Černovír
zápas z opačnáho pólu tabulky, kdy 12. Slavia hostí poslední tým tabulky. Jednoznačným favoritem je Slavia, hlavně proto, že hraje na domácí půdě a také kvůli střelecké neschopnosti soupeře, ten již 8x inkasoval a nevstřelil ani jedinou branku.

Barbarians Hostivař - FC Dusicka Brno
V tomto "matchy" hostí 6. Barbarians hráče 8. celku tabulky FC Dusicka Brno. Favoritem kvůli domácímu prostředí jsou Barbarians, avšak nemají nic jistého.

FC Bíločervený - Rychlíci Liberec
Nelehký úkol čeká liberecké rychlíky a to, pokusit se bodovat na půdě 3. týmu tabulky, který zatím nezaváhal. Jasným favoritem jsou tedy DC Bíločervený, kteří by si neměli nechat vítězství ujít. Naopak Rychlíci potřebují bodovat, aby se vzdálili sestupové zóně tabulky.

Slezsky FC Bartovice - FC Stex
Tentokráte tu máme utkání 11. Slezský FC Bartovice a předposledního FC Stex. Jednoznačným favoritem jsou Bartovice, poněvadž mají o 2 body v tabulce více a také proto, že hrají na vlastním stadionu.

STS Chvojkovice Brod - SK Český Těšín
Zřejmě nejvyrovnanější duel 5. kola 1.ČR ligy se sehraje mezi Chvojkovicemi (13.) a Českým Těšínem (10.), ten je sice v tabulce výše než jeho soupeř, ale na druhou stranu Chvojkovice mají výhodu domácího prostředí. Žádný favorit tedy není, dají se očekávat všechny výsledky včetně remízy.

Želatovice AC - SK Hradec Králové
Další kvalitní fotbal lze očekávat v zápase mezi 2. Želatovicemi a 9. Hradcem Králové. Roli favorita by měli naplnit domácí, na svém kontě mají zatím jen 1 obdržen

autor Autor: datum 23.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 810x


 


TOPLIST.cz