deník MIFA

Pondělí 24.06.2019

CENA: ZDARMA!


Výsledky 5. kola 1.ČR Ligy - pokračování

rozbor utkáni 5. kola ligy

Slezsky FC Bartovice 0 - 1 FC Stex
Slezané v tomto zápase nepotvrdili roli favorita a s 2. nejhorším klubem ligy prohráli, naopak FC Stex se díky tomuto důležitému vítězství posunul na 14. místo a unikl tak sestupové pasti, naopak Bartovice klesli na 13. místo a jen díky lepšímu poměru vstřelených a inkasovaných branek jsou o místo vpředu právě před FC Stex

STS Chvojkovice Brod 1 - 1 SK Český Těšín
Remíza 1:1 se dá považovat za vcelku přijatelný výsledek z pohledu obou dvou klubů, spokojenější pak pochopitelně asi budou hostí, kteří v tabulce stále zůstavají na 10. místě. Chvojkovice se pak vyšplhaly na 12. místo, ale na první sestupující tým mají náskok pouze jednoho bodu, což je pro ně jistě alarmující.

Želatovice AC 1 - 0 SK Hradec Králové
Díky očekávané výhře se želatovičtí dostali na vedoucí příčku ligy a jako jediný tým z naší ligy ještě neztratil ani bod a náskok na 2. celek mají 2 body. Hradečtí již tak moc spokojeni být nemohou sestoupili až na 11. pozici.

Velmi elitní společnost 0 - 1 FC Paštan
Prohra domácí jistě velmi mrzí, zřejmě pomýšleli minimálně na remízu, místo toho prohráli a nyní jsou na 7. pozici. To FC Paštan se díky cennému vítězství posunul až na 5. místo a ztrácí 2 body na Slovan Liberec a FK Mirgi Tábor.

autor Autor: datum 24.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 703x


 


TOPLIST.cz