deník MIFA

Středa 26.06.2019

CENA: ZDARMA!


Výsledky 5. kola 1.ČR ligy

komentář k zápasům 5.kola

Předem než se dostaneme k jednotlivým zápasům musím říci, že to bylo kolo, kdy se činila obrana a útok výrazně zaostával, žádný tým neinkasoval více než 2x, o čemž svědčí i průměr 1.35 branky na 1 zápas. Oproti realitě je průměr zhruba poloviční a oproti realné anglické nebo nizozemské lize průměr doslova směšný.


FK Mirgi Tábor 0 - 1 FC Slovan Liberec
Prognóza o ofenzivním fotbalu se sice nevyplnila, ale samotný výsledek rozhodně nezajímavý není, do této doby nejlepší tým tabulky podlehl Slovanu Liberec a to dokonce na vlastním hřišti poměrem 0:1. Co to tedy znamená? Slovan se posunul na 3. místo a FK Mirgi Tábor se propadli z 1. na 4. o skóre právě za Slovan Liberec.

SK Slavia Praha 2 - 1 TJ Slovan Vaga Bond Černovír
Možná ne vyrázně jak by se dalo očekávat, ale přeci jen Slavia zvítězila a dopomohlo ji k tomu i to, že jako jediný tým v 5. kole skórovala více než jednou, posunula se tedy na 8. místo. TJ Slovan Vaga Bond stále zůstává na posledním místě tabulky a nevypadá to s ním vůbec dobře 10 inkasovaných a jen 1 vstřelená branka po 4. odehraných kolech neznačí nic dobrého.

Barbarians Hostivař 1 - 1 FC Dusicka Brno
I když hráči domácího družstva zřejmě pomýšleli na vítězství, nakonec si obě družstva smírně rozdělila po bodu. Barbarians zůstali na pěkném 6. místě, brněnští sestoupili na 9. místo tabulky a mají tak náskok 3 bodů na první sestupující mužstvo ligy, což je pro ně důležité, protože příště hostí 2. celek ligy.

FC Bíločervený 0 - 0 Rychlíci Liberec
Nelehkého úkolu se rychlíci z liberce zhostili poměrně zodpovědně, bezbranková remíza se z jejich pohledu dá brát jako úspěch, avšak nezabránili propadu celku na předposlední, sestupovou pozici ligy. Naopak FC Bíločervený nemohou být příliš spokojení, sice si o pozici polepšili, ale to bylo zapříčiněno prohrou FK Mirgi Tábor a na záda jim teď výrazně dýchá Slovan Liberec, který na ně ztrácí jen bod.

autor Autor: datum 24.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 668x


 


TOPLIST.cz