Čtvrtek 28.03.2024

Komentář výsledků 5. kola 1. anglické ligy

FC Wales ztratil první body, na třech utkáních bylo vyprodáno.

Kettering Town : *noname*1015*223 3:0
Kettering Town, kterému se zatím moc nedaří si doma hladce poradil s hostujícím týmem v průměrném zápase, zejména díky větší střelecké produktivitě. O svém vítězství rozhodl již v prvním poločase, který vyhrál 3:0. Téměř zaplněné hlediště vyprovázelo své fotbalisty potleskem a klade si otázku, zda je to náznak blýskání na lepší časy. Celek 1015*223 má zřejmě existenční problémy a měl by si zajistit co nejdříve nového sponzora (název).

Manchester United : Wild Eagles 1:1
Utkání mezi Manchesterem United a Wild Eagles skončilo spravedlivou remízou, i když přeci jen mírnou územní převahu měli hosté a zvítězili také v počtech střel na branku. Domácí podržel zejména brankář Andy Mountfield, který podal vynikající výkon a obdržel známku 10. Wild Eagles dosud neprohráli a drží se v popředí tabulky.

Destiny City FC : FC Liverpool 1:0
Ve šlágru kola přivítalo Destiny City hostující Liverpool. Ambicióznímu domácímu celku, kterému se v posledních dvou kolech nevedlo, se podařilo před vyprodaným hledištěm podat dobrý výkon a zvítězit nad silným Liverpoolem 1:0. O výhře rozhodl defenzivní záložník Julian Pepper ve 30 minutě. Utkání přihlížela vyprodaná Destiny Chamber tj. 8 000 diváků. Ačkoliv Destiny City podalo slušný výkon, pokračuje střelecké trápení jejich útočníků. Přestože jejich síla střelby je 51 a 49 a navíc jako ofenzivní záložník nastoupil útočník Trevor Ramage, který byl stažen z burzy. V pátek je po dlouhých vyjednáváních předpoklad angažování nového trenéra, jehož jméno klub zatím tají. Takže uvidíme zda dojde k nějakým změnám v sestavě nebo herním projevu mužstva.

BRONCOS RAPTORS : *noname*1020*15388 5. kolo ligy 1:0
Zatím neškodní a bezzubí Raptoři poprvé zabrali a v průměrném utkání porazili další tým s existenčními potíži 1:0. Jediný gól utkání dal Adrew Cole těsně před přestávkou. Uvidíme zda tato první výhra Raptory povzbudí a jejich forma bude nadále stoupat nebo zda se oba celky zůstanou ve spodních patrech tabulky.

SK Septimov : FC Wales 0:0
Wales, který dosud neztratil ani bod jel na hřiště Septimova. Ačkoliv byli hosté poměrně velkým favoritem, svým výkonem zklamali a uhráli jen bezbrankovou remízu. Naopak nebýt skvělého výkonu hostujícího brankáře mohlo dojít ještě k většímu překvapení a domácí se mohli radovat z vítězství. I přes tuto remízu se Wales s 10 body udržel v čele tabulky a velmi kvalitní kádr si před dalším utkání nepřipouští žádné problémy.

AC Kajmans : FC Oxford 0:2
Skvělou formu posledních dnů potvrdili fotbalisté Oxfordu i na hřišti posledního AC Kajmans. Oxford po porážce 0:4 ve druhém kole s Destiny City, další tři zápasy snadno vyhrál a navíc nedostal ani gól. Výhru si Oxford zajistil i přes drtivou převahu až ve druhém poločase a nyní již okupuje druhé místo tabulky s bodovou ztrátou na vedoucí FC Wales. I přes špatné výkony domácích bylo utkání vyprodáno a jiné týmy by mohly závidět kajmanům jejich skvělé fanoušky.

Viktoria Londýn : FC Vampires 1:2
Ve vyrovnaném utkání přivítala Londýnská Viktorka hostující Vampíry. Pohledné a velmi kvalitní utkání nakonec pro sebe rozhodl hostující celek gólem do šatny v 45. minutě. Po přestávce se tým manažerky Zuzany zdál zaskočen touto brankou a v závěrečném tlaku se mu už vyrovnat nepodařilo. Vampíři se tak vyhoupli na třetí místo tabulky. Střelecky tentokrát vyšel naprázdno nejlepší střelec ligy Bradley Neil, kterému se tentokrát utkání vůbec nevyvedlo a dostal známku 1.

FC Burakino Raiders FC : Milhouse Smokers 1:0
Tabulkou stále stoupající Raiders neměli tentokrát lehkou úlohu a o svém hubeném jednobrankovém vítězství rozhodli až v 86. minutě díky útočníku Sol Rickers. Hostující celek, který je nyní na předposledním místě tabulky však předvedl velmi slušný a houževnatý výkon navíc před vyprodaným hledištěm, který je příslibem pro budoucí zápasy.

autor Autor: Otto von Bismarcdatum 24.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 1421x