deník MIFA

Pondělí 24.06.2019

CENA: ZDARMA!


Komentář výsledků 5. kola 1. anglické ligy

FC Wales ztratil první body, na třech utkáních bylo vyprodáno.

Komentář výsledků 5. kola 1. anglické ligy

FC Wales ztratil první body, na třech utkáních bylo vyprodáno.

Kettering Town : *noname*1015*223 3:0
Kettering Town, kterému se zatím moc nedaří si doma hladce poradil s hostujícím týmem v průměrném zápase, zejména díky větší střelecké produktivitě. O svém vítězství rozhodl již v prvním poločase, který vyhrál 3:0. Téměř zaplněné hlediště vyprovázelo své fotbalisty potleskem a klade si otázku, zda je to náznak blýskání na lepší časy. Celek 1015*223 má zřejmě existenční problémy a měl by si zajistit co nejdříve nového sponzora (název).

Manchester United : Wild Eagles 1:1
Utkání mezi Manchesterem United a Wild Eagles skončilo spravedlivou remízou, i když přeci jen mírnou územní převahu měli hosté a zvítězili také v počtech střel na branku. Domácí podržel zejména brankář Andy Mountfield, který podal vynikající výkon a obdržel známku 10. Wild Eagles dosud neprohráli a drží se v popředí tabulky.

Destiny City FC : FC Liverpool 1:0
Ve šlágru kola přivítalo Destiny City hostující Liverpool. Ambicióznímu domácímu celku, kterému se v posledních dvou kolech nevedlo, se podařilo před vyprodaným hledištěm podat dobrý výkon a zvítězit nad silným Liverpoolem 1:0. O výhře rozhodl defenzivní záložník Julian Pepper ve 30 minutě. Utkání přihlížela vyprodaná Destiny Chamber tj. 8 000 diváků. Ačkoliv Destiny City podalo slušný výkon, pokračuje střelecké trápení jejich útočníků. Přestože jejich síla střelby je 51 a 49 a navíc jako ofenzivní záložník nastoupil útočník Trevor Ramage, který byl stažen z burzy. V pátek je po dlouhých vyjednáváních předpoklad angažování nového trenéra, jehož jméno klub zatím tají. Takže uvidíme zda dojde k nějakým změnám v sestavě nebo herním projevu mužstva.

BRONCOS RAPTORS : *noname*1020*15388 5. kolo ligy 1:0
Zatím neškodní a bezzubí Raptoři poprvé zabrali a v průměrném utkání porazili další tým s existenčními potíži 1:0. Jediný gól utkání dal Adrew Cole těsně před přestávkou. Uvidíme zda tato první výhra Raptory povzbudí a jejich forma bude nadále stoupat nebo zda se oba celky zůstanou ve spodních patrech tabulky.

SK Septimov : FC Wales 0:0
Wales, který dosud neztratil ani bod jel na hřiště Septimova. Ačkoliv byli hosté poměrně velkým favoritem, svým výkonem zklamali a uhráli jen bezbrankovou remízu. Naopak nebýt skvělého výkonu hostujícího brankáře mohlo dojít ještě k většímu překvapení a domácí se mohli radovat z vítězství. I přes tuto remízu se Wales s 10 body udržel v čele tabulky a velmi kvalitní kádr si před dalším utkání nepřipouští žádné problémy.

AC Kajmans : FC Oxford 0:2
Skvělou formu posledních dnů potvrdili fotbalisté Oxfordu i na hřišti posledního AC Kajmans. Oxford po porážce 0:4 ve druhém kole s Destiny City, další tři zápasy snadno vyhrál a navíc nedostal ani gól. Výhru si Oxford zajistil i přes drtivou převahu až ve druhém poločase a nyní již okupuje druhé místo tabulky s bodovou ztrátou na vedoucí FC Wales. I přes špatné výkony domácích bylo utkání vyprodáno a jiné týmy by mohly závidět kajmanům jejich skvělé fanoušky.

Viktoria Londýn : FC Vampires 1:2
Ve vyrovnaném utkání přivítala Londýnská Viktorka hostující Vampíry. Pohledné a velmi kvalitní utkání nakonec pro sebe rozhodl hostující celek gólem do šatny v 45. minutě. Po přestávce se tým manažerky Zuzany zdál zaskočen touto brankou a v závěrečném tlaku se mu už vyrovnat nepodařilo. Vampíři se tak vyhoupli na třetí místo tabulky. Střelecky tentokrát vyšel naprázdno nejlepší střelec ligy Bradley Neil, kterému se tentokrát utkání vůbec nevyvedlo a dostal známku 1.

FC Burakino Raiders FC : Milhouse Smokers 1:0
Tabulkou stále stoupající Raiders neměli tentokrát lehkou úlohu a o svém hubeném jednobrankovém vítězství rozhodli až v 86. minutě díky útočníku Sol Rickers. Hostující celek, který je nyní na předposledním místě tabulky však předvedl velmi slušný a houževnatý výkon navíc před vyprodaným hledištěm, který je příslibem pro budoucí zápasy.

autor Autor: Otto von Bismarcdatum 24.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 621x


 


TOPLIST.cz