deník MIFA

Úterý 11.12.2018

CENA: ZDARMA!


Preview 6.kola 1.anglické ligy

Kdo chce vědět více, ať čte dále ...

Preview 6.kola 1.anglické ligy

*noname*1015*223 : FC Milhouse Smokers
V tomto utkání se utkají týmy ze spodní části tabulky. Existečními problémy ohrožený domácí tým a předposlední Milhouse Smokers. Ti ovšem podali v minulém utkání velmi dobrý výkon a jsou mírnými favority.
Šance: 30 30 40

FC Vampires : FC Burakino Raiders
Tohle utkání lze považovat za šlágr kola a utkají se v něm sousedé v tabulce tj. 3. a 4. tým tabulky. Očekává se vyprodaný stadion. Domácí zřejmě nastoupí v tradičním rozestavení 433, kdy v útoku samozřejmě nebude chybět nejlepší střelec dosavadního průběhu ligy Bradley Neil. Tomu se sice nepovedlo minulé utkání v Londýně, ale určitě to bude chtít odčinit. Hosté si prý podle prohlášení trenéra chtějí odvézt minimálně bod.
Šance: 50 30 20

FC Oxford : Viktoria Londýn
Druhý tým ligy přivítá doma Viktorii Londýn. Oxford má v posledních zápasech famózní formu. Třikrát vyhrál a vstřelil 9 golů, přičemž neobdržel ani jeden. V tomto utkání je velkým favoritem, přestože Viktorie by chtěla po poslední domácí trochu nešťastné porážce bodovat.
Šance: 70 20 10

FC Wales : AC Kajmans
Tak tohle utkání je hra trpaslíka s obrem aneb první celek tabulky přivítá doma poslední tým 1.anglické ligy. Přestože v posledním utkání Wales uhrál jen bezbrankovou remízu na hřišti Septimova a výkonem nepřesvědčil, v tomto utkání je jasným favoritem. Jakýkoliv jiný výsledek než výhra domácích by byl obrovským překvapením.
Šance: 80 10 10

*noname*1020*15388 : SK Septimov
Další celek s existenčními problémy hostuje doma SK Septimov. Ten uhrál v minulém kole s prvním celkem soutěže FC Wales bezbrankovou remízu a hlavně předvedl velmi dobrý výkon. Minimálně bod by si měl odvézt.
Šance: 20 30 50

FC Liverpool : BRONCOS RAPTORS
Raptoři v minulém kole poprvé vyhráli a připsali si v tabulce první 3 body, čímž se odlepili od posledního místa tabulky. Na stadionu Anfield Road v Liverpoolu to budou mít ovšem velmi těžké. Liverpool je velkým favoritem a určitě bude chtít odčinit porážku 0:1 s Destiny City, po které musel opustit třetí příčku tabulky.
Šance: 70 20 10

Wild Eagles FC Destiny City FC
V tomto utkání nastoupí dosud neporažení Eagles proti Destiny City. To sice porazilo v minulém kole silný Liverpool, ale Eagles jsou doma zatím 100%. Úspěchem pro Destiny City by byl bod. Zajímavostí utkání bude nový trenér, kterého by měl hostující tým v tomto utkání představit.
Šance: 60 30 10

Kettering Town : Manchester United
V tomto utkání se střetnou dva týmy z klidného středu tabulky. Očekává se kvalitní a vyrovnané utkání, ve kterém není jednoznačný favorit. Misku vah by mohlo převážit zaplněné domácí hlediště o celkové kapacitě až 18 000 diváků.
Šance: 40 30 30

autor Autor: Otto von Bismarcdatum 24.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 532x


 


TOPLIST.cz