deník MIFA

Pondělí 21.01.2019

CENA: ZDARMA!


6. kolo 1.ČR ligy - preview

soupiska utkání 6. kola české ligy

TJ Slovan Vaga Bond Černovír - FC Paštan
Vcelku jednoznačné utkání 5. FC Paštan by si měl lehce poradit s nejhorším celkem naší ligy, tomu se již sice podařilo vstřelit svůj 1. gól, ale nijak jim to k zisku bodu nepomohlo.

SK Hradec Králové - Velmi elitní společnost
Jedno z vyrovnaných utkání čeká na fotbalisty Hradce Králové (11.) a Velmi elitní společnosti (7.). Dá se očekávat cokoliv, Velmi elitní společnost je na tom zatím sice lépe, ale Hradečtí mají zase výhodu domácího prostředí.

SK Český Těšín - Želatovice AC
družstvo Želatovic, které ještě neztratilo ani bod, bude chtít jistě vyhrát i na půdě 10. Těšína. Ten naopak zřejmě bude usilovat o remízu, což by pro ně byl velmi kvalitní výsledek.

FC Stex STS - Chvojkovice Brod
FC Stex, jenž minule vyhrál a posunul se tak na 14. pozici by měl doma nad svým soupeřem vyhrát a potvrdit tak zlepšenou formu z minulého zápasu, naopak hostí si nemohou již další porážku nechat líbit a tak bude k vidění zřejmě interesující kopaná.

Rychlíci Liberec - Slezsky FC Bartovice
toto utkání ze dna tabulky by se též dalo nazvat "kdo z koho" Rychlíci(15.) minule remízovali se silným soupeřem a tak je není radno podceňovat, na druhou stranu Bartovice(13.) jsou na tom přeci jenom o něco málo lépe. Osobně bych však věřil v úspěch domácího celku.

FC Dusicka Brno - FC Bíločervený
Tvrdá zkouška čeká na muže z Brna (9.) hostí totiž 2. tým ligy, který ještě neprohrál. Větší šanci uspět mají tedy zřejmě hosté, brněnští jim jistě nic nedarují bez boje a za podpory domácího prostředí májí šanci na slušný výsledek.

FC Slovan Liberec - Barbarians Hostivař
Šlágrem kola je utkání Slovanu Liberec(3.) s Barbarians Hostivař(6.). Slovan bude jistě chtít navázat na úspěch z minulého kola kdy na soupeřově stadionu porazil v té době 1. tým ligy. Oproti tomu Barbarians doma pouze remízovali, takže šance jsou vychýleny ve prospěch Slovanu Liberec.

SK Slavia Praha - FK Mirgi Tábor
Jak mi manažer domácích(8.) (DDS) před minulým kolem říkal: "od teď jsme štikou ligy" ... první zápas doma s posledním týmem tabulky doma vyhráli těsně 2:1, teď je tedy prověří soupeř mnohem silnějši FK Mirgi Tábor, ten má na svém kontě o 4 body více a je tak favoritem zápasu.

autor Autor: datum 24.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 462x


 


TOPLIST.cz