deník MIFA

Pondělí 21.01.2019

CENA: ZDARMA!


6.kolo 1.Ruské ligy

1. městské derby v lize, mezi Stalingradskými týmy...

AFK Moskva Julie Taty : AFK Atlantik Lázně Vladikavkaz

V tomto zápase se utkají 3. s 15. týmem tabulky. Zápas má tedy jednoznačného favorita v podobě domácího týmu. Stejně to vidí i bookmakeři Fortuny, kteří vypsali na výhru domácích kurz 1,35:1, na remízu 4,5 a na to, že si všechny body odvezou hosté je kurz 10.

FC Lokomotiv Automobilov : Moskevští komunisti

Souboj 11. s 8. týmem tabulky nemá favorita. Kurzy jsou vyrovnané. Na výhry 2,5:1 a na plichtu 3. Očekává se spíše boj, než technický fotbal.

Spartak Moskva : Křídla Sovětů Samara

Další zápas bez favorita. Souboj 12. s 9. týmem tabulky slibuje stejně jako předešlý zápas spíše boj.

Torpedo Brat : Jelzinův FC Leningrad

Také zde se čeká vyrovnaný zápas. Hráči domácího týmu, který se usídlil na 13.místě tabulky však mají slíbené dvojnásobné prémie za výhru než obvykle, takže jsou jistě více motivováni, než hráči 10.Leningradu, který se neřadí mezi finanční velkokluby.

FC ŽIGUL Lokomotiv Omsk : SDH Blatno

Tento zápas se mi nechce ani komentovat. Hráči Omsku v minulém kole odmítli nastoupit pro nevyplacené výplaty a v tomto kole se očekává to samé. Fortuna i Tipsport kurzy na tento zápas stáhli a Chance je prozatím pozastavila.

CSKA Moskva : STK SOKOL Skuteč

V Moskvě bude svátek. 14.tým tabulky očekává příjezd zatím suverénně první STK SOKOL Skutče. Ve prospěch CSKA však hovoří fakt, že Skuteč minulý zápas vyhrála kontumačně a tudíž může být nerozehraná. Ale i kvůli postavení v tabulce jsou hosté jednoznačným favoritem. Jen pro zajímavost, kurz na to, že hosté vyhrají o více než 1 gól je 1,4:1.

Oggy CCCP : FC Michail Gorbačov

Asi nejzajímavější souboj kola. 5. OGGY přivítají 2. tým tabulky. Očekává se plný dům a také výhra domácího týmu, alespoň podle bookmakerů, kteří na domácí vypsali kurz 1,8:1, zatímco na hosty 2,4:1.

KSC Constructor Stalingrad : KFC Křídla Sovětů Stalingrad

Toto městské derby slibuje zajímavý fotbal. bude se hrát na nově otevřeném stadionu SOKOL s 16 000 místy, která se očekávají zaplněná. Constuctor ještě doma nevyhrál a Křídla drží neporazitelnost venku.

autor Autor: datum 24.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 558x


 


TOPLIST.cz