deník MIFA

Pondělí 21.01.2019

CENA: ZDARMA!


6.kolo 2.Francouzské ligy

Předzápasové tipy 6. kola 2 francouzské ligy.

FC Strasburk : FC Le Mans
Tohle je zápas, kde se střetne 13. celek tabulky s klubem obsazujícím zatím 8. místo. Favoritem je bezesporu Tým Le Mans, který dokázal v minulém kole porazit tým z Košic o 4 góly na jeho hřišti a tak se podobný výkon čeká i dnes, jelikož týmu ze Strasburku se v poslední době nedaří, což potvrzuje i poslední zápas, který na svém stadionu prohrál vysoko 0:8.

lobaciA 1 : FC Košice
V tomto zápase se střetne tým okupujíci 10. příčku s týmem z 15. místa. Mírným favoritem zápasu je tým lobaciA, který v letošní sezoně dokázal alespoň dvakrát remizovat, oproti týmu z Košic, který nezískal letos ani bod a je prozatím na předposledním místě tabulky a to jen díky lepšímu skóre.

Jungle in France : FC Peugeot Chateauroux
Tým ze 14 příčky přívítá tým ze 4. místa. Dosavadní umístění obou celků odpovídá i kvalitám týmů, takže si dovoluji favoritem prohlásit tým Pegeotu. Na druhou stranu bychom, ale neměli podceňovat tým Jungle, jelikož v obou svých domácích zápasech zatím získal vždy po bodu.

Olympique de Marseille : Racing Auxerre
S velkou pravděpodobností uvídí diváci velice zajímavý zápas, kde se střetne tým ze 7. místa s týmem z 3. místa tabulky. Tento zápas je zcela otevřen kde dáváme šance 50:50, Tým Auxerre je sice prozatím na lepší příčce, ale bude to mít určitě na útulném stadionu týmu z Marseille velice těžké.

++bez manažera : FC Musée Tyranosaurus Rex
Tak tento zápas má jasného favorita "Rexe", jelikož domácí tým se zmítá v problémech, opustili ho všichni sponzoři, dokonce generální ředitel klubu rezignoval na svou funkci a tak jsou na tom hráči především psychicky velice špatně.

FC Paris : Viktoria St Malo
Utkání týmů z úplně opačných pólů tabulky, zatímco hostům byly zatím sebrány jen body za remízu, domácí tým dokázal prozatím jen jednou vyhrát a navíc v minulém kole dostal "debakl" od týmu La Demision FC.

FC Paříž : La Demision FC
Toto by mohl být velice zajímavý zápas, v němž se utká prozatím vedoucí tým ligy z Paříže s týmem, který prozatím okupuje 6. příčku. Favoritem je domácí tým, ale úplně bez šancí nejsou ani hosté, kteří jsou v psychické pohodě po zápasu z druhým týmem z hlavního města.

AS Beauvais Oise : FC Strasbourg HK
Tak zde je jasným favoritem domácí tým z 5. příčky tabulky, který zatím letos pouze jednou prohrál, navíc hraje na svém hřišti, kde v minulém kole nastřílel týmu FC Strasburk dokonce 7 gólů. Naopak hostující tým je zatím na poslední nesestupové příčce s pouhými 3 body za jednu výhru z 3. kola proti týmu bez jména.

autor Autor: Paul Hewsondatum 25.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 502x


 


TOPLIST.cz