deník MIFA

Pondělí 21.01.2019

CENA: ZDARMA!


Výsledky 6. kola 1.ČR ligy

rozbor utkání 6. kola 1.ČR ligy

FC Slovan Liberec 4 - 1 Barbarians Hostivař
Slovan Liberec potvrdil roli favorita a vcelku jednoznačným vítězstvím 4:1 si zajistil 3body, které mu pomohly se vyhoupnout na 1. místo tabulky o skóre před FK Mirgi Tábor a Želatovice AC. Barbarians se propadli o 3 příčky na 9. pozici.

TJ Slovan Vaga Bond Černovír 0 - 1 FC Paštan
Jak již se pomalu stává tradicí Vaga Bondi opět prohráli, sice ne tak katastrofálním rozdílem jak možná někteří z vás očekávali, ale přeci. Vaga Bondi tedy nadále okupují poslední místo a FC Paštan si upevnil 5. pozici.

SK Hradec Králové 0 - 0 Velmi elitní společnost
Má předpověď vyrovnaného zápasu se potvrdila a oba celky tedy získali po 1bodu. Pro oba celky tento výsledek znamená propad v tabulce. Hradec klesl na 12. místo a Velmi elitní společnost pak na místo 8.

SK Český Těšín 3 - 1 Želatovice AC
Velké překvapení nám připravili hráči Českého Těšína, když s rezervou porazili favorizovaný tým hostí, který do té doby neztratil ani bod. Domácí se díky tomuto vítězství dostali na 7.příčku, naopak želatovičtí ztratili vedoucí pozici a klesli na příčku 3.

FC Stex 4 - 3 STS Chvojkovice Brod
Opět se potvrdilo mé proroctví, v dramatickém zápasu porazilo družstvo FC Stex Chvojkovice, a tak se díky svým dobrým výkonům v posledních 2 kolech posunulo z 15. až na 10. místo. Chvojkovice naproti tomu ztratili a jsou nyní na 14. první nesestupující pozici.

Rychlíci Liberec 4 - 3 Slezsky FC Bartovice
Liberečtí rychlíci zřejmě hlavně za pomoci domácího publika přeci jenom dokázali Bartovice porazit a unikly tak nejspodnějším příčkám tabulky, Bartovice sestoupili na místo 15. a za současného stavu by tedy sestupovali.

FC Dusicka Brno 1 - 0 FC Bíločervený
Ve své zkoušce brněnští obstáli na jedničku. Zlepšené výkony jim dopomohly dokonce ke 3bodům. Bíločervené by tato ztráta mohla velmi mrzet, protože v přístím kole je čeká velmi těžký soupeř. Nyní jsou 4. a na první 3 mužstva již ztrácí 2body. FC Dusicka Brno stoupli až na skvělé 6. místo.

SK Slavia Praha 0 - 2 FK Mirgi Tábor
Ve své první velké zkoušce Slávisté neobstáli. Jak mi řekl jejich manažer (DDS) stále hledají optimální taktiku a na výsledku to bylo znát. Na domácím hřišti podlehli FK Mirgi Tábor 0:2 a klesli tak až na 13.pozici. Hráči FK Mirgi Tábor tak dokázali udržet kontakt se špičkou ligy a opět se vyšvihli na 2.pozici.

autor Autor: datum 26.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 505x


 


TOPLIST.cz