deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


7. kolo 1.ČR ligy - preview

soupiska utkání 7. kola české ligy

FK Mirgi Tábor - TJ Slovan Vaga Bond Černovír
Podle statistiky čeká na tábroské opravdu jednoduchá práce, hostí totiž beznadějně poslední tým tabulky. Jsou tedy jasným favoritem utkání. Pokud by nevyhráli, bylo by to opravdu velké překvapení.

Barbarians Hostivař - SK Slavia Praha
O mnoho vyrovnanější utkání bude k vidění mezi Slavií a Barbarians. Oba celky shodně v minulém kole prohrály, ale oba hrály s nejlepšími celky ligy. Přesto se dá říci, že Barbarians jsou favority, hlavně díky výhodě domácího prostředí.

FC Bíločervený - FC Slovan Liberec
Šlágr kola jak má být. 4. FC Bíločervený hostí vedoucí tým ligy. V tomto velice vyrovnaném utkání nepůjde o nic menšího než o úplné čelo tabulky. Liberečtí mají o něco lepší formu, na druhou stranu Bíločervení hrají na domácím hřišti, šance jsou tedy 50:50.

Slezsky FC Bartovice - FC Dusicka Brno
Bartovice již nutně potřebují vyhrát pokud se chtějí odpoutat od dna ligy, ale nebudou to mít rozhodně lehké, jejich soupeřem je totiž 6. družsvo ligy FC Dusicka Brno, jenž je rozhodně favoritem utkání.

STS Chvojkovice Brod - Rychlíci Liberec
Velice vyrovnaný zápas čeká na hráče Chvojkovic (14.) a Liberce (11.), v tomto duelu se nedá označit žádný celek za favorita, Chvojkovice sice hrají na svém stadionu, ale jejich protivník je na tom v lize lépe.

Želatovice AC - FC Stex
Podle statistik jednoznačné utkání, 3. tým hosti tým 10. FC Stex, avšak hosté poslední 2 zápasy vyhráli a rozhodně by se neměli podceňovat, i přesto jsou však favority domácí.

Velmi elitní společnost - SK Český Těšín
Další vyrovnaný zápas čeká sousedy v tabulce, 8. Velmi elitní společnost hostí 7. Český těšín. Bude to tedy takový minišlágr 7. kola. Osobně bych tipoval výhru domácích nebo remízu, ale fotbal je nevyzpytatelný a tak se může stát cokoliv.

FC Paštan - SK Hradec Králové
5. FC Paštan má za soupeře družstvo Hradce Králové, to již několik kol klesá v tabulce a nyní je až 12. Domácí by měli tedy potvrdit roli favorita a zvítězit, pro hosty by byla vítěztvím remíza. Uvidíme jestli se hradečtí chytí.

autor Autor: datum 26.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 481x


 


TOPLIST.cz