deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


Preview 2.anglické ligy

Pozvánka na 7.kolo 2.nejvyšší anglické soutěže hrané v pondělí.

Chelsea CFC - Wolwerhampton 14-9

Zápas, ve kterém je mírým favoritem Wolwerhampton. Oba týmy mají stejně bodů, Chelsea však jen díky svému novému brankáři Savonarolovi štastně boduje spíše venku. Tento golman dostává známky 10! Hra Wolwerhamptonu je založena na obraně, a to je styl, který modrým nesedí. Proto by tento souboj o záchranu měl skončit lépe pro hosty.
Tip: 02

Aston Villa - Huddersfield 6-12

Favoritem je birminghamská Aston Villa, Huddersfield vytěžil ze 2 minulých zápasů na domácím hřišti pouhý bod, když zklamal s Wolwerhamptonem (0:0) a následně ostudně, i když smolně prohrál s Chelsea (0:1) a zařadil se do pásma ohrožených. Aston Villa je na šesté příčce a v případě výhry by se hodně přiblížila pozicím nejvyšším.
Tip: 1

Birmingham - FC Jungle 8-11

Souboj dvou nevyzpytatelných celků, hodně záleží, jak se vyspí opory černé pleti z FC Jungle. Když mají den, dokáží porazit kohokoliv, v opačném případě mohou odejít s velkým debaklem. Bude se hrát pod umělým osvětlením, odpolední termín připadl tentokrát Aston Ville.
Tip: 0

AC Camel - Kings Lynn 2-7

Uvidíme jak se AC Camel vypořádá s první bodovou ztrátou v minulém kole, Leeds byl nad jeho síly. Přesto by domácí měli zvítězit, královský tým rodu Lynnů ale nebude lehkým oříškem, v minulých kolech naznačil, že mu běhavý fotbal s maximálním nasazením není cizí. A právě tato hra by měla na v Leedsu profesorsky hrající AC Camel platit!
Tip: 1

York City - Leeds United 10-5

Nevyzpytatelný Leeds zajíždí v 7.kole na hřiště Yorku City. Nabuzený minulým kolem, kdy zdolal AC Camel, bude zajisté tento černý kůň soutěže chtít naplno bodovat.Tým z Yorku nedal ve 4 zápasech ani gól, 3 body za výhru získal díky kontumaci s týmem FC Lukin. Dokonce slabý FC VN si odvezl z jeho hřište první bod. Větší kvalita, aby tedy měla být na straně hostů. Kdo se prosadí? Nejlepší střelec Leedsu Sheringham(4 branky), nebo konečně někdo z Yorku?
Tip: 02

Arsenal FC - Birmingham City 3-4

Jednoznačně šlágr 7.kola.Zápasy mezi týmy z Londýna a Birminghamu mají vždy náboj, tentokrát se atraktivita zápasu násobí umístěním obou celků v tabulce! Třetí Arsenal přivítá čtvrtý Birmingham City, týmy mají totožnou bilanci(3-1-1), oba nastřílely 9 branek, ale Birmingham inkasoval o jednu více. Taktéž v minulém kole vyhráli soupeři shodně 2:0, takže vše napovídá tomu, že by se mohla zrodit remíza. Důležitým faktorem bude bezesporu výkon rozhodčího Dallase, který v minulém kole vyloučil týmu Chelsea CFC 2 klíčové hráče! Zdá se, že tento Skot nemá Londýn v oblibě...
Tip: 0

ManU Many - FC VN 1-15

Jednoznačný favorit, lídr soutěže ManU Many získá 3 body. Tak alespoň charakterizují tento zápas odborníci. Jistý zahradník z Manchesteru dokonce vsadil všechny své úspory na výhru domácích, sumu přesahující 20.000 liber (kurzy kanceláří se pohybují kolem 1:1,12)! Tomu se říká věřit svému klubu. FC VN ještě nedal gól, nechme se překvapit jak jeho manažer zareaguje a zda vyvodí z dosavadních zápasů důsledky. Ale pozor! ManU Many sice vyhrál všechny 3 zápasy na hřistích soupeřů, ale doma kontumačně porazil FC Lukin a s Yorkem remizoval 0:0! Hra do plných mu očividně nesvědčí. To by se aspirantovi na postup
mohlo vyplatit. Nevylučuji překvapení!
Tip: 1

FC Lukin - FC Alkeholik 16-13

Tým FC Lukin ještě nenastoupil ani do jednoho zápasu, a podle zákulisních informací se tak nechystá ani nyní. Každopádně se tímto případem bude zabývat disciplinární komise, manažera čeká velká pokuta. Ten prý ale vycestoval do zahraničí a koupil jakýsi klub v Saudské Arábii. FC Alkeholik by měl raději sehrát nějaký přátelský zápas, v příštím kole jede na půdu stejně "namočeného" týmu Wolwerhamptonu, bude se hrát o 6 bodů.

autor Autor: Fraindatum 27.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 553x


 


TOPLIST.cz