Pátek 19.04.2024

Souhrn 6.kola 2.Německé ligy

Shrnutí všech zápasů

Oggy und die Kakerlaken 6-0 FC Mnichov
Oggy potvrdil v tomto zápase, že je favorit a chce se udržet na špici tabulky. V Bob Areně bylo vyprodáno, takže hlediště hnalo svoje hráče do útoku a do přestávky nebylo co řešit 3:0. Po přestávce byl fotbal v režii domácích krásné akcičky a do toho ještě tři kousky. V Mnichově už uvažují že s tím musí něco dělat. Předposlení místo
není dobré a vedení chce po manažerovi příchod posil do klubu nebo pustí jeho!!!

Borussie Dortmund 0-4 Schalke 04
Borusie chtěla doma hrát na body a vyšplhat se do vyšších pater, ale Schalke jelo do Borusie pro tři body a to se jí taky splnilo když o tom rozhod 3 góly HEINZ který asi chytil střeleckou fazónu!!! Schalke ale poznamenalo do příštího kola 2 červené karty které nemuseli být. Takže budou hodně oslabeny.

FC SVISTI 0-0 FC Laredsti zajici
Tento zápas byl kontumován statistiky nám nic neprozradily.

Hannover 11 0-0 Fortuna Wetteren
Plný dům Hans Areny v Hannoveru hnal své hráče dopředu ale stál proti nim těžký oříšek. Fortuna, která měla zápas jednoznačně pod kontolou na střeli 5:22 ale nedokázali dát góly a k tomu ještě domací měli vyloučené tři hráče.Pro Hanover je tento bod vítezstvím. Zdá se, že tento tým jde pomalu do vyšších pater.

St Pauli 1-2 FC Norimberk
Tady tento zápas podle sázkových kanceláří neměl favorita ale Norimberk náhodně vyhrál. Domací si nechali dát hloupé góly v první půlce a to se jím vymstilo 1:2. Ve druhé půlce zápasu si domácí vytvořili tlak
ale nic z toho nebylo. Norimberk jde pod novým manažerem hodně nahoru a myslí na postup do první ligy.

Stuttgarter VF 1-0 FC Dauchau
Sttutgarter chtěl potvrdit roli favorita, ale nebylo to tak snadné tlačil do uspořádané obrany, která je dlouho kousala. Dauchau, který vytrvale bránil a hrál na brejky dostal gól až v 71.minutě asi jim
došla fyzička. Sttutgarter VF drží první místo.

FC Freiburg 2-0 FC Kozlici
Tady se potrdilo, že Kozlíci hrajou velice špatně na půdě soupeře a nejsou vůbec nebezpečný ze 3.zápasů venku nedát ani gól na půdě soupeře to je špatné. Hráči by se mohli nad sebou zamyslet. Freiburg hraje doma velice agresivní fotbal a dělá soupeřům veliké problémy.

FC nakupka 0-6 FC Luft Hanka Berlin
Tady ten zápas ani nemá cenu komentovat 6:0 hovoří za vše. Ale stejně nákupka by s tím měla něco dělat, protože jinak je manažer zažene do propasti!!!