deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


Rekordní návštěva-16 000!!!

Zápas 6. kolo 1. ruské ligy mezi KSC Constructor Stalingrad a KFC Křídla Sovětů Stalingrad vidělo zatím nejvíce diváku ze všech zápasů, které spadají pod organizaci MIFA.

"Jsem velice spokojen, že přišlo tolik lidí a nezbývá mi, než si přát aby taková návštěva nebyla ojedinělá", řekl mi manažer Constructoru pan Frank.

Ostatně bylo by skvělé, kdyby se jeho přání vyplnilo. Na stadionu byla fantastická atmosféra. Domácí hráči hráli minimálně na 110 procent a zejména díky podpoře fanoušků dokázali přehrát svého městeského rivala v poměru 1:0. Zajímavostí také je, že stadion SOKOL ve Stalingradu má největší kapacitu v lize ještě spolu s Letnou, kde hrají své zápasy hráči Skutče, ale nejvyšší návštěva na Letné v tomto ročníku je pouhých 6000 a na poslední přátelák, který se odehrál včera nepřišlo ani 1200 lidí.

Zdá se, že pan Frank je opravdu skvělým manažerem, když dokáže nalákat na zápas tolik diváků. Uvidíme, jak se mu bude dařit i po stánce sportovní. Constructor je zatím na 8. příčce a jeho 8. bodů je pro fanoušky určitě obrovské zklamání. Uvidíme, jak si jejich miláčci povedou v dalších zápasech.

autor Autor: datum 27.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 542x


 


TOPLIST.cz