deník MIFA

Neděle 01.10.2023

CENA: ZDARMA!


MIFA News - Co to je?

MIFA News - jak vznikla myšlenka? O co vlastně jde? Takové a jistě i další otázky si pokládáte. Ať už tušíte nebo vůbec netušíte která bije, přečtěte si tento článek a jistě budete chytřejší.

MIFA - Football manager, je hra, o které já osobně tvrdím, že se jedná o první fotbalový ONLINE manažer na českém internetu. Možná má někdo jiný názor, ale internetový fotbalový manažer v tom pravém slova smyslu český internet nemá. Až na nově vznikající MIFU.

MIFA News, to je pokus o zavedení "novin", které by vám přinášeli články o fotbale. Ne ale o tom fotbale ve skutečném, reálném, světě, ale o fotbale který se hraje ve světě MIFA. Jediným nedostatkem této myšlenky je fakt, že zatím nevím, kdo by psal články pro tyto noviny. Pokud máte zájem, tak mi určitě napište!

Krom článků o dění ve světě MIFA, budou na těchto stránkách i jiné zajímavé informace. Zajímá vás, s čím novým přijde BETA verze? Jaké je zákulisí tvorby hry? Kdo pro vás tuto hru připravuje? Snad vám tyto podobné otázky časem zodpovím v mém menším koutku, který jsem nazval "Autorovi komentáře". Dokonce máte nyní i možnost ovlivnit vývoj nové verze hry. Stačí se podívat do sekce "Ankety" a zodpovodět několik titěrných dotazů.

Nebojte se a pište na moji internetovou adresu humppa@seznam.cz dotazy, nápady, či nabídky ke spolupráci!

autor Autor: humppadatum 25.09.2001pocet shlednuti Shlédnuto: 2500x


 


TOPLIST.cz