CENA: ZDARMA!

Komentář výsledků 8. kola 1. anglické ligy

FC Wales poprvé prohrál a přišel o první příčku, do čela vzlétli „Vampíři“!

*noname*1015*223: FC Vampires 0:2
Vampíři mají v poslední době výbornou formu a i tentokrát si snadno poradili s celkem ze spodních pater tabulky. Domácí drželi ze soupeřem, který byl favoritem krok pouze v optickém držení míče. Na střely jasně vyhrálidomácí, kteří o své výhře rozhodli na konci prvního a na začátku druhého poločasu. Po dvou žlutých kartách byl vyloučen domácí Fraser Norris. Do hlediště se přišlo podívat na hostující celek, který se po dnešní výhře vyhoupl do čela 1. anglické ligy 8,000 diváků.

FC Oxford FC: Milhouse Smokers 2:1
Oxford, který zvítězil už v posledních 5 utkáních v řadě byl jasným favoritem. V utkání měl jednoznačnou převahu a bylo jen otázkou času, kdy rozhodne o svém vítězství. Hosté, kteří nastoupili pouze v 9 hráčích se jen bránili. Pouze díky brankáři Dominicu Holsworthovi drželi naději na přijatelný výsledek. Domácí, kteří se ujali vedení ve 29. min pak zahazovali jednu šanci za druhou a jejich stoupající nervozita se projevila 2 vyloučeními. Pojistný gól dali domácí z penalty. Hosté v závěru vstřelili aspoň čestný úspěch, navíc však již neměli.

FC Wales FC : Burakino Raiders 0:1
Ve šlágru kola přivítal první celek FC Wales doma výborné a ambiciózní „Raiders“. Ve výborném utkání měli domácí pouze optickou převahu, ale na střeli bylo utkání velmi vyrovnané. O výsledku utkání, které připravilo FC Wales o první příčku tabulku rozhodl ve 34.min Sol Rickers, který nebyl skoro celé utkání vidět, ale který má čich na důležité góly. Zklamáním byla pouze návštěva 4 296 diváků. Je to zřejmě důsledek ničivé bouře, která se přehnala nad celou Evropou, ale tady ve Wales byla obzvláště silná a lidé se věnují zřejmě odstraňování škod.

Liverpool Blackhawks : Viktoria Londýn 0:0
V průměrném utkání dvou celků ze středu tabulky gól nepadl. Byla to bitva s minimem šancí a utkání skončilo zaslouženou remízou. S bodem je více spokojena hostující Viktorie, která po delší době bodovala, ikdyž v poslední době nepředváděla špatné výkony, ale chybělo ji vždy štěstí.

FC Liverpool : AC Kajmans 6:1
Liverpool jenž, by se rád prodral do úplného popředí tabulky a nejen na něj pohlížel ze 7. místa si snadno poradil z posledním celkem soutěže AC Kajmans. Utkání bylo jasnou záležitostí a o výsledku bylo rozhodnuto už v prvním poločase, který domácí vyhráli 4:0. Na rozdíl od jiných zápasů se Liverpool prosadil i střelecky. Po dvou gólech dal Gordon Elliott a Howard Bazelya. Utkání přihlíželo něco přes 8 000 diváků.

Wild Eagles FC : SK Septimov 5:0
V dobře hrající formě Wild Eagles si snadno poradili z SK Septimov. V utkání, v němž se hosté netrefili ani jednou mezi tyče a domácí měli drtivou převahu se dvěma góly blýskl zejména Jonathan Hislop. Utkání přihlíželo téměř 11 500 diváků a po předvedeném výkonu museli zajisté odcházet velmi spokojeni. Díky tomuto vítězství se Eagles již vyhoupli na třetí místo tabulky. SK Septimov svým výkonem naprosto propadl.

Kettering Town : BRONCOS RAPTORS 2:0
Kettering Town, jehož forma se neustále zlepšuje a tabulkou stoupá vzhůru si poradil ve vyrovnaném utkání s hostujícími „Raptory“. O výsledku rozhodl úvod utkání v němž domácí vstřelili 2 góly. Raptoři předvedli sympatický výkon a rozhodně kvalitou mají na střed tabulky. Utkání přihlížela velmi slušná návštěva 9 000 diváků.

Manchester United : Destiny City FC 0:5
K největšímu překvapení kola došlo v Manchesteru, kde domácí prohráli s zatím nevýrazným celkem Destiny City 0:5. Hosté se ujali vedení už v první minutě z pokutového kopu (střelce agentury neuvedli) a krátce před přestávkou zvýšil Rob Archer na dvoubrankový rozdíl. Domácí se sice snažili po přestávce o zvrat v utkání, ale po vyloučení v 64.min drželi krok pouze v poli a soupeř střílel góly. V závěru se Manchester úplně sesypal a svůj hattrick dovršil Rob Archer, čímž se probojoval na druhé místo tabulky střelců. Domácím nepomohlo k lepšímu výkonu ani 8 500 diváků v hledišti.