Čtvrtek 18.04.2024

Výsledky 8.kola Serie A

Překvapivě lehké výtězství Interu Milán. Někteří favorité zaváhaly.

Forza Udine vs.CSKA Milano 2:1
Hned první zápas přinesl překvapení na úkor hostů.Byly favoritem a to potvrzovaly v průběhu prvního poločasu,který vyhrály 0:1.
Ovšem po přestávce domácí zabraly a otočily zápas na 2:1.

Fc Condore vs. Sqadra Azura 1:0
Domácí rozhodly o svém úspěchu již v prvním poločase.Zvítězily 1:0 a k tomuto úspěchu jim dopomohlo i domácí publikum.Diváků se sešlo 15.713 .Sqadra Azura se propadla až na 6.příčku.

Atalanta vs. Tj Louky 2:0
Jasně první domácí zvítězily dvěma goly Axele Mericiho a potvrdily svoje postavení.Hosty do ničeho nepustily a otom svědčí držení míče 65%:35%

Jungle FC Torino vs. Internazionale FC 2:1
Ikdyž se již ve třetí minutě dostaly hosté do vedení tak čtyři minuty před přestávkou domácí zásluhou svého útočníka vyrovnaly.Po příchodu z kabin byly domácí lepším týmem a k tomu napomohlo i vyločení hostujícího Domeneca Fasaraneho v 86.minutě.V tom samém čase domácí rozhodli přesnou trefou Aymerica Pizzulyho.

FC Museo Tyranosaurus Rex vs Sheva Team 3:0
Podle předpokladů hosté na toto utkání neodcestovaly a prohrály kontumačně.Domácí se posunuly na pátou příčku.

Chievo Verona vs. AS Roma 1:0
Domácí,kteří po většinu času měli míč na svých kopačkách rozhodli až v 90.minutě.

FC Juventus Turín vs. Sk Slavia Italy 2:0
První poločas byly hosté vyrovnaným soupeřem,jenomže po přestávce nastoupily Juventušští z jiným přístupem a daly na 1:0.
Hostům vysvytla naděje v minutě 63. kdy byl vyloučen Flavian Rechia.Hosté tuto výhodu nedokázaly využít a v poslední minutě domácí výtězství potvrdily.

AC Fiorentina vs. Inter Milán 0:4
Zápas,který měl mít zajímavý náboj(souboj o záchranu)se nekonal.Během úvodní půlhodiny přimáčkly Milánští domácí na svou polovinu a udělali si rozhodující třígolový náskok.Pozbytek utkání sice byly lepším týmem domácí a drželi míč na svých kopačkách,jenomže nedokázaly tuto skutečnost zužitkovat a hosté ještě jeden gol přidaly.

Tedy po šesti odehraných kolech je natom nejlépe Atalanta se 16 body a hned zaní se propracoval FC Juventus Turín,FC Condore a CSKA Milano se shodným počtem 13 bodů.
Na sestupových příčkách se stále nachází Sheva Team bez vstřeleného golu a AC Fiorentina z jedním bodem.

autor Autor: hurikkandatum 31.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 1151x