Čtvrtek 18.04.2024

CENA: ZDARMA!

Shrnutí 8.kola 2.francouzské ligy

Opět se odehrálo ligové kolo, a tak je čas na jeho shrnutí

V duelu mezi týmy FC Strasburk a FC LobaciA byl jasně lepší domácí celek. Domácí sice trochu zaspali a nechali si dát prvního "fíka" , ale ještě během 1.poločasu výsledek obrátili na poločasových stav 2:1. Jelikoš se v druhém poločase nestalo nic zvláštního, tak si domácí po výborném výkonu, kdy přestíteli hosty 20:6 (na bránu 10:1), vybojovali do tabulky velmi cenné tři bodíky za výhru 2:1.

Tým FC Le Mans, který byl spoluaktérem druhého hraného utkání 8.kola si přijel na hřiště týmu Jungle in France zahrát výborný fotbal. Diváci, kteří přišli na zápas pozdě o nic nepřišli, protože 1.poločas skončil po mnoha nepřesnostech výsledkem 0:0. Oba trenéři začali o přestávce vymýšlet pekelnou taktiku, aby se zvedl počet branek. Domácí vlétli do 2. poločasu nažhaveni a góly v 47. , 52. a 59. minutě vedly už 3:0. Hosté se však nevzdávali a v 81. minutě byl rozdíl už zas jen jedné branky. Ale protože se už nic nestalo tak domácí uhájili těsnou výhru 3:2.

Výhrou domácích 1:0 skončil zápas Olympique de Marseille vs. FC SLOVNAFT Paris. Domácí byli ve všech směrech lepší, ale jen kvůly nepřesné střelbě nedali více jak jeden gól. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen brankář hostí Cagnat Lucas.

Konečně i výhra hostů. Ta se urodila v zápase Fc Bordeaux 08 vs. FC Peugeot Chateauroux. Hosté vstoupily do utkání bez zábran a v 21.minutě se dočkaly pokutového kopu. Paiement Edouard se postavil k exekuci a nemýlil se a stanovil poločasové scóre. Druhý poločas probíhal ve stejném světle a hosté vstřelili ještě jeden gól a tím rozhodli výsledek. Na utkání se přišlo podívat 3,609 diváků.

Nejnudnějším zápasem 8.kola se stal duel mezi týmy FC Paris a Racing Auxerre. I když hosté měli převahu na střely 31:6, tak se diváci mohli "pokochat" maximálně jedním vyloučením. Potrestaný hráč byl Paul Joël. Snad jediný hráč, který zasluhuje pochvalu je domácí brankář Tihon Gilles , který vychytal domácím bod.

Domácí tým FC Paříž byl v zápase proti týmu FC Musée Tyranosaurus Rex právem považován za favorita. Není divu že už v 33.minutě vedl 1:0. Navíc po červené kartě v 37. minutě (pro hosty) se zdálo utkání rozhodnuté. Velkým překvapením však bylo, že hosté dokázali utkání vyrovnat a dokonce domácí přestřílet 6:5 na střely na bráni. Nakonec v 77.minutě vyrovnaly i výsledek. Po dalším vyloučení tentokrát domacího hráče bylo utkání rozhodnuto a skončilo zaslouženou remízou 1:1.

Domácí tým AS Beauvais Oise se zmítá ve střelecké nemohoucnosti. V minulém zápase nedokázal pozarit ani tým, který přestřílel 10:0. Další možnost ukázat své kvality měl tedy včera proti týmu Viktoria St Malo. Utkání ovšem probíhalo proti představám domácích. I když opět přestříleli hosty 7:2, tak ani toto nestačilo na výhru, ba naopak, protože obě střely hostí skončily v síti. Jelikoš domácí nedokázali dát opět ani gól, tak zápas skončil překvapivě výsledkem 0:2

Posledním utkáním, které se odehrálo včera byl zápas mezi týmy FC Strasbourg HK a La Demision. Utkání bylo už od začátku jen na jednu stranu. Domáci nedokázali vyprodukovat více jak jednu střelu směřující mezi tři tyče. Shodou okolností střela skončila v síti. Naopak hosté tlačili víc a víc. Poločasový výsledek skončil 1:2. A když domácí dostali ještě 2 červené karty bylo utkání rozhodnuto. Hosté po zásluze vyhráli 1:2.

Po 8.kole tabulku (odehráno zatím jen 6)vypadá tabulka ligy takto:
Na prvních dvou místech se jen týmy vyměnili, čili první je zatím tým Viktoria St Malo pronásledovaný týmem FC Paříž. Na opačném pólu tabulky jsou nadále týmy FC Stasbourg HK, FC Paris, FC SLOVNAFT Paris a Fc Bordeaux 08, přičemž 2 poslední nezískali stále ani bod.

autor Autor: Albydatum 31.10.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 1242x