Sobota 20.04.2024

Rekapitulace 9.Kola 1.Něměmecké ligy

Jak se hrálo 9.Kolo v 1.Německé lize.

FC Bayern Mnichov 0:1 FK Mirgi Dortmund
před zápasem:Bayern podal v minulém kole mizerný výkon, a naposledy si připsal 1 bod za remízu v pátém kole. Mirgi Dortmund poslední dva zápasy remízoval, ale venku umí zahrát. Viděl bych to na neprohru Dortmundu.
po zápase:Bayern prohrál i po třetí za sebou a propadá se dolů a dolů. A FK Mirgi Dortmund si připsali další vyhru na své konto. Tip vyšel
Góly:23. Wehner Sepp
Diváků:10711
Fauly:16-14

FC Slavia Regenburg 2:1 FC AMI
před zápasem:Jasným favoritem je FC AMI. Viděl bych to na jasnou výhru týmu hostů.
po zápase:Tady se vzrodilo překvapení, kdy 13 tým porazil zatím 4 tým tabulky. Tip nevyšel
Góly:27. Hansmeier Oliver,41. Erlang Kurt-52. Ebner Rudiger
Diváků:8000
Fauly:14-10

FC Semechnice 3:0 IXOS Haar
před zápasem:Tohle bude zápas kola, hrát se bude o čelo tabulky. FC Semechnice bude mít výhodu domácího prostředí a tím pádem bude mírným favoritem.
po zápase:Tenhle zápas vyšel domacímu celku dobře, ale přepokládal jsem ,že bude naprosto vyrovnaný, ale ono ne. Tip vyšel
Góly:{1}11. Eckert Urich,39. Marell Ulrich,76. Brunner Franz
Diváků:5272
Fauly:16-12

FC Tschekanitze 0:1 Hertha BSC Berlín
před zápasem:Hraje se zápas dvou týmů z dolní poloviny tabulky, mírným favoritem je Hertha BSC Berlín, a myslím že si odveze minimálně 1 bod.
po zápase:Hertha BSC Berlín zase dokázala, že doma či venku udělá vždycky nějaký ten bodík a teď jsou z toho dokonce 3. Gól padl ve 13.mintě kdy dostal hráč z týmu FC Tschekanitze červenou kartu a kopala se penalta. Tip vyšel
Góly:13. Schmied Rolf (pen)
Diváků:5235
Fauly:22-10

FC Nejzbach Berlín 1:3 TJ Hansa Rostock
před zápasem:Nejzbach Berlín doma ještě nevyhrál a nevypadá že by se mu to mělo povést, bude to neprohra hostů.
po zápase:FC Nejzbach Berlín doma jeste nevyhral a taky se mu to nepodarilo ani tet protoze jsem vymyslel dobrou taktiku a body jsou moje zasloužene.Tip vysel
Goly:31. Tettelback Arne-43. Weingertner Per,52. Stickroth Dieter,57. Guenthner Knut
Diváků:5076
Fauly:18-11

Borusia Dortmund 1:0 Balt Rujana
před zápasem:Tým z první poloviny tabulky zavítá na samé dno ligové tabulky, hraje doma a nepřipouští si nic jiného než vítězství.
po zápase:Jo dormund měl velké štěstí, když v 88. minutě fauloval hostující tým a na penaltu se postavil Finkbiner Klemens a k pravé tyči umístil svoji střelu tak vedli 1:0. Balt Rujana se od zápasu k zápasu zlepšuje. Tip vyšel
Góly:88. Finkbiner Klemens (pen)
Diváků:11619
Fauly:9-16

Schimansky 1:1 FC Dortmund
před zápasem:Velice vyrovnaný zápas, ale FC Dortmund venku zatím pokaždé prohrál. Domácí budou mírným favoritem.
po zápase:Oba týmy si rozdaly po bodu FC Dortmund to myslím stacilo, když celý zápas hrál o 10.
Goly:76. Leibenguth Dieter-65. Classen Wenzel
Diváků:12000
Fauly:6-11

FC Bayern Leverkusen : Elbe Pirna
před zápasem:Domácí budou chtít vyhrát a proti Elbe Pirna by se jim to mohlo podařit, venku nepoznali nic jiného než porážku.
po zápase:Domaci tým tlačil, ale poločas 0:0, takže v šatně byla bouřlivá atmosféra od trenéra a to se jim v 56. minutě povedlo, ale došly jim síly a v 84. minutě dostali vyrovnávací gól na 1:1. Tým Elbe Pirna, kdy byl před 7. kolem na předposlednim místě tak teď už je v polovině tabulky.
Góly:56. Kree Henrik-84. Wulschner Theodor