deník MIFA

Středa 20.06.2018

CENA: ZDARMA!


Obsazení mezinárodních pohárů (46)

Jaké týmy si zahrají Pohár mistrů a Pohár MIFA v této (46.) sezóně?

Pohár mistrů - předkolo:

UQA® Storfors Panthers
Vostočno-češskaja kreposť
SK Zápalky Klínek - Montpellier
ESC Lions Leeuwarden
UQA® Bom Jesus do Itabapoana
GEOS™ Nightmare Chester

Poražení z předkola Poháru mistrů budou hrát první kolo Poháru MIFA.

Pohár mistrů:

1FC Treviso (obhájce)
MŠK Trenčianske Teplice
FK Hlohovec
Brnoli Team Kocurkovo
ŠK Senec
Chobotnice Rot an der Rot
Vfl Osnabrück
Simulantenbande SV Prag
1.FC Koeln
Deportivo La Coruna
GEOS™ Alevilla Albarracín
FC Barcelona
FC Älvsbyn Coyotes
Karesuando Raiders
Gaziantepspor Kulübü
Eskişehirspor
FK Büyük Gergedan Tekkeköy
1.FC Groznyj Tc®
Dinamo Tbilisi
Les Bombardeurs
TSG® Portimonense Sporting Clube
Dragãos de Coimbra CF
FC Buiten Werking
AC Sparta Mirotice
FK Zehuby
Warsava team
A.F.C. Celtic United .08
AS Forza Roma
Cerro Aconcagua


Pohár MIFA

Pouze obhájce titulu Poháru MIFA a tři poražené týmy z předkola Poháru mistrů mají jistotu účasti v prvním kole. Protože se však tentokrát obhájce (1.FC Koeln) kvalifikoval do Poháru mistrů, bude přímo do prvního kola nasazen tým s nejvyšším koeficientem. Zbývajících 56 týmů musí hrát předkolo.

Ali Cante Boo (nejvyšší koeficient - nasazen do prvního kola)
PS Team Ružomberok
Propeler Bratislava
Divišovské vosy
Gubernia FC
Predators Trenčín
FC Burke & Freeman Munchen
FC Drtiči Alken
KDF Dortmund
Johann von Kodet Manchaft
Shoto team
FC Bayern Devils
AFK Costa Brava
Humpolec Stars z Maspalomas
FC Betis
Bohemians Madrid
FC Calella
IFK Lulea FCS
Sweden Psychóso
FC Amadorsson
Salamanders Chemikers
UQA® ÇitliSpor Külübü
Şarkikaraağaç club de Fakil
TSG® Kutlubeytabaklar
Afyonkarahisar Amateurs
HH Sibiřští Medvědi
FK Ural
FC Spartak zullu
UQA® Lokomotiv Poljarnyj
SC Olympique de Antibes
La Vechia Signora France
FC Morlaix
Calaisien Chiens
Benfica Replacement Lisabon
UQA® Conquistadores Santa Cruz
Académica Coimbra
AC Fighters de Faro
GEOS™ Nachtmerrie Rotterdam
FC Bruggen
VVOG Harderwijk
Jihlavský ježek CF
FC STV Praha
FC Peterswald
FC Rebells Polski
RO-KI Petrszowice
FC Kinia Varšava
Albion Rovers
Loch Ness de Brnoli
Hala bala Scotland
Copacabana FC
Club de Regatas Vasco da Gama
1. SC Pontassieve
FC Pizza
Shankly´s boys of Liverpool
Bohemians Oxford
AlMagro BA
Zápalky de Rivadavia

Předkola se odehrají v úterý a ve čtvrtek v druhém týdnu mezisezónní pauzy, tedy 26.3. a 28.3.

autor Autor: PJdatum 24.03.2013pocet shlednuti Shlédnuto: 861x


 


TOPLIST.cz