deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


Změny do nové sezóny

Byla provedena úprava zápasového skriptu.

Již tento pondělní přepočet bude aktivní upravený zápasový skript. Nejedná se o nový skript, který byl oznámen minulou sezónu. Ten v tuto chvíli není plně připraven a ani by nebylo dobré uspěchat jeho nasazení. Zápasový skript je přeci jenom ta nejdůležitější součást hry, od které se odvíjí vše ostatní.

Úpravy zápasového skriptu jsou tyto:

1) Vliv náhody byl o něco potlačen (byly zvýrazněny vlivy jednotlivých atributů). Překvapení se mohou rodit stále, ovšem ne v takové míře. Pokud bychom odsimulovali 5 sezón s novým a starým skriptem (s neměnými kádry, bez zranění, dlouhodobé únavy, apod.), tak v novém bude rozdíl mezi nejhorší a nejlepší sezónou v průměru 9-10 bodů (někdo více, někdo méně), ve starém to bylo 13-14.

2) Týmy, které nastoupí s méně hráči, případně jim bude hráč vyloučen během zápasu, budou oproti starému systému penalizování výrazněji více.

3) Bude padat méně gólů. Pro většinu soutěží se bude pohybovat průměr mezi 2-3 góly na zápas místo současných 4-5. V nižších soutěžích, kde je rozdíl mezi týmy výrazně vyšší, bude samozřejmě padat gólů o něco více.

4) Pokud bude zápas (dvojzápas v případě pohárů) rozhodnutý (rozdíl 3 a více gólů), tempo začne s každým dalším gólem opadat, což hráče méně unaví. Debakly 30-0 již neuvidíte.

5) Závěry zápasů budou o něco intenzivnější (bude zde padat více gólů). Také zkušenosti v závěru zápasů stále fungují a s celkově menším počtem gólů najdou o něco větší uplatnění.

6) Počet penalt, vyloučení, střel, již zmíněných gólů, remíz a výher doma/venku byl upraven tak, aby odpovídal reálnému fotbalu. Platí hlavně pro vyšší ligy, které nekombinují takový počet nových/rozvíjejících se týmů a již etablovaných.


To je v tuto chvíli vše.

autor Autor: Carbonedatum 17.06.2013pocet shlednuti Shlédnuto: 1241x


 

Diskuze

Munchener1860Super31/8/13
Jan ŠmehlaJá, ačkoli jsem se registroval až dnes, tak si myslím, že tato změna je velice...5/7/13
brnoli...21/6/13
CarboneNe, je to shodné.21/6/13
JaraldoOvplyvnili doterajsie zmeny tabulku v manualy, ze na ktoru poziciu sa kto hodi??21/6/13
Počet příspěvků: 23
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz