deník MIFA

Pátek 20.04.2018

CENA: ZDARMA!


Preview 10. kola 1.ČR ligy

soupiska utkání 10.kola 1.ČR ligy

TJ Slovan Vaga Bond - Černovír SK Český Těšín
Vaga Bondi už by se měli opět pokusit bodovat, alespoň v domácím prostředí, snad se jim to již někdy povede, ale Český Těšín(8.), jednoznačný favorit tohoto zápasu, se jim v tom pokusí zabránit a skoro se mi chce i řící, že i zabrání...

FC Stex - SK Hradec Králové
Těžký a vyrovnaný zápas čeká na mužstva FC Stex(13.) a Hradce Králové(10.), tento duel nemá žádného favorita a dala by se očekávat remíza, díky výhodě domácího prostředí by se mohly stát favority hráči FC Stex, ale v posledním zápase se jim nedařilo, Hradec krom toho z 9svých bodů získal 6venku.

Rychlíci Liberec - FC Paštan
Pokud chce FC Paštan(5.) potvrdit svou zlepšující se formu musí na půdě 11.celku tabulky nutně zvítězit, ale domácí tým jim bude těžkým soupeřem, 5 ze 6bodů získal doma a tak bych zápas tipoval na neprohru Paštanu.

FC Dusicka Brno - Velmi elitní společnost
Velmi tvrdý duel a šlágr kola to je utkání mezi sousedy z lig. tabulky FC Dusicka Brno(3.) a Velmi elitní společností(4.), domácí se již několik kol derou ligovou tabulkou výše a výše. Ovšem Velmi elitní společnost venku umí, i přes to jsou favority domácí a myslím si, že dokáží zvítězit, ale fotbal je zrádná hra.

FC Slovan Liberec - Želatovice AC
Další duel hodný pozornosti, 1. Slovan Liberec hosti 7. Želatovice, které čeká v Liberci peklo, Liberec je nejlépe střílejícim týmem a v domácím prostředí se bude snažit jistě uhrát 3body, to pro Želatovice by byla remíza jistě přijatelná, po výborném začátku se však poněkud zadrhli, Slovan je každopádně favoritem duelu.

SK Slavia Praha - STS Chvojkovice Brod
Podaří se nám už konečně vyhrát, alespoň doma? To je otázka, kterou si teď často pokládá manažer Slavie (14.), ať totiž dělá co dělá stále se mu nedaří, zatím jeho svěřenci dokázali porazit jen Vaga Bondy, toho by mohli využít k dalšímu bodovému zisku Chvojkovice (15.), uvidíme kdo v zápase o bytí a nebytí zvítězí, stát se může vše.

FK Mirgi Tábor - Slezsky FC Bartovice
Jednoznačný zápas 2. FK Mirgi Tábor by měli s přehledem porazit 12. Bartovice, jakýkoli výsledek krom výhry by byl pro Mirgi zklamáním, v boji o titul se nesmí dovolit ztratit body v domácím prostředí, Bartovice tedy mohou doufat v nějaký zázrak, který by jim přínesl body, ale na 90% zvítězí Mirgi.

Barbarians Hostivař - FC Bíločervený
Zápas, ve kterém mají Barbarians(9.) šanci vyhrát, ale stejnou šanci mají i FC Bíločervený(5.), jde totiž o poměrně vyrovnaný duel, Bíločervený jsou sice v lize výše, na druhou stranu hrají na cizím hřišti a tak se šance vykompenzovali, já bych si dovolil favorizovat Bíločervené.

autor Autor: datum 05.11.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 224x


 


TOPLIST.cz