deník MIFA

Sobota 20.04.2024

CENA: ZDARMA!

Celta Vigo to dokázala

Ve šlágru 10.kola ukončila Celta Vigo výhrou 3-1 sérii La vivy, která až doposud měla bilanci 7 zápasů - 7 výher.

Celta Vigo-La viva Pardubica 3:1
La viva do zápasu "vletěla" jak se na lídra sluší a hned v 8' se dostala zaslouženě do vedení. Toto vedení hosty uspokojilo a po celou dobu zápasu už více nevymyslely. Do kabin se tedy šlo za očekávaného stavu 0:1. Druhou půli nabuzení domácí začali náporem, což jim v 51' vyneslo i pokutový kop, který domácí bez problémů proměnili a zápas vyrovnali. Po této brance domácí zcela ovládli zápas a bylo otázkou času kdy vstřelí vedoucí gól. Ten přišel v 58' a když za 6 minut domácí přidali 3 branku bylo rozhodnuto. Hosté spíše faulovali a vůbec nepředváděli výkon, který jim dosud přinesl 1.místo v lize.
Utkání přihlíželo 3318 platících a velmi spokojených diváků.
Celta Vigo se díky vítězství posunula na 4.místo, hosté museli přepustit pozici lídra týmu FC Leon.

autor Autor: David Ježekdatum 05.11.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 974x