deník MIFA

Pátek 20.04.2018

CENA: ZDARMA!


Seznamte se s týmy 1. ruské ligy

OGGY CCCP - jediný neporažený tým ruské ligy s brilantí obranou a fantastickým brankářem.

Tým OGGY CCCP je už pouze jediným týmem ruské ligy, který neprohrál, dokonce jeho gólman ještě nelovil míč ze své sítě. S bilancí 6 výher a 2 remíz se zatim usadil na 3. příčce tabulky s jednobodovou ztátou na vedoucí Skuteč a druhou AFK Moskva Julie Taty. zeptal jsem se manažera klubu na jeho ambice a informace o jeho klubu. Byl velice vstřícný a zdělil mi toto:


Naším cílem jsou přední pozice.Jsme třetí, ztratili jsme pouze dvěma remízama.Obě proti mužstvům ze Stalingradu.

mužstvo:
Máme velice zkušené mužstvo, základní sestava je složená výhradně z hráčů 19ti letých,což ukazují výsledky.Jsme mužstvo ofenzivně naladěné (hrajeme na 3 útočníky), ale můžeme se chlubit nejlepší obranou. Nedostali jsme zatím góla!!!
mládež:
Přijímáme jen velice kvalitní skauty mládeže. Chceme v pozdějších letech stavět na odchovancích.Už nyní se snažíme investovat do mladších šikovných hráčů, kteří sice nedostávají tolik příležitostí, ale v příštích sezónách to budou oni, kdo potáhne tohle mužstvo.
zázemí:
Investujeme do zázemí klubu, jak jen to jde. doufáme, že vložené investice se nám vrátí výkony mužstva. obzvláště důlěžitá bude juniorská akademie, ta budou naši prioritou.

Děkuji za poskytnuté informace manažeru OGGYMU. V nejbližší době vám představím další z týmů ruské ligy.

autor Autor: datum 06.11.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 257x


 


TOPLIST.cz