deník MIFA

Pátek 28.01.2022

CENA: ZDARMA!


Manažer sezóny

Staronová anketa v novém kabátě! Dlouhá byla odmlka kdysi prestižní ankety Manažer sezóny. Počínaje letošní sezónou se však vrací a to s obměněným volebním systémem a dalšími prvky, které by jí měly dodat na lesku a váze.


DÁVNÁ HISTORIE
Ve 38. sezóně byl vyhlášen první ročník ankety o Manažera roku, tehdy se jím stal Ivo se ziskem 30 bodů z 50 možných. To vše díky dvojnásobnému titulů z Anglie a Itálie. Na záda mu dýchal Yankee s 25 body a s 19 body se "radoval" ze třetího místa Poldik.

Následovalo pak 9 ročníků, kde se jména postupně střídala, mezi nejvýraznější však patřil Ivo a GilGalad (oba se třemi vítězstvími v anketě). Ostrá kritika hlasovacího systému však zapříčinila konec ankety. Teď se však vrací a to s vylepšeným systémem volby tak, aby byla co nejtransparentnější.NOVÝ SYSTÉM HLASOVÁNÍ
S koncem sezóny se vždy volí reprezentační trenéři všech 16 zemí na Mifě. Zvolení trenéři jsou vesměs manažeři vysokých kvalit a to nejen výkonnostních, ale i morálních. Proto jsem se rozhodl na návrh Jaralda, že na základě těchto voleb bude ustavena volební skupina.

Právě o nominaci manažerů se postaráte Vy všichni, jež budete mít zájem. A to v diskuzi, kde bude vždy pro danou sezónu založeno nové téma. Můžete nominovat kohokoliv (i sebe), ale nominace musí obsahovat důvod - snažte se být struční, tzn. uveďte jeho (své) úspěchy za letošní (resp. danou) sezónu. Následně z těchto návrhu vyberu já spolu s Erikem pět nejžhavějších kandidátů.

Volební skupina pak bude hlasovat o nominovaných (nezávazně na sobě). Každý ze skupiny si vytvoří svůj preferenční list tří manažerů, tímto udělí nominovanému na prvním místě 5 bodů, na druhém místě 3 body a na třetím 1 bod. Tento seznam mi pak pošlou do pošty Charlton Athletic.

Body následně sečtu a vítězem ankety pro danou sezónu se stane manažer s největším počtem bodů. To vše, včetně absolutního pořadí, bude zveřejněno prostřednictvím Mifa deníku nejlépe den po ukončení hlasování.


HARMONOGRAM A DALŠÍ NOVINKY
Co se časového harmonogramu týče, zde není ještě vše dořešeno. Nominace proběhne asi nejpozději do dvou dnů od ukončení sezóny (ne 3.8.), konečná pak nejspíše do pondělí 4.8. Samotná volba započne tedy asi 5.8. a bude trvat dva dny, během níž mi reprezentační trenéři budou posílat své preferenční listiny. Vítěz letošního ročníku ankety Manažer sezóny bude znám s největší pravděpodobností v pátek 8.8. (týden po ukončení sezóny).

Kromě veškeré slávy, které mu budu moci prostřednictvím článku v Mifa deníku poskytnout, mu bude tento historický okamžik zaznamenán do jeho karty, kde mi je Carobonem přislíbeno naprogramování sekce "Úspěchy". Budou zde zapsany i ročníky zpětně. Chci tak docílit toho, aby měla anketa hlubší význam než jakási výplňková složka na konci sezóny.Zde rekapitulace uplynulých ročníků:

51. sezóna - ?
46. sezóna - GilGalad
45. sezóna - Ivo
44. sezóna - Ivo
43. sezóna - TdC
42. sezóna - Dugi
41. sezóna - Ilhan
40. sezóna - GilGalad
39. sezóna – GilGalad
38. sezóna – IvoNezbývá než Ti popřát úspěch do startující sezóny, aby jsi i Ty měl možnost zasáhnout do bojů o ocenění!

autor Autor: #dannydatum 25.05.2014pocet shlednuti Shlédnuto: 1994x


Jak vnímáš změny ve volebním systému?

Velmi pozitivně, je to posun dobrým směrem.
sloupek
sloupek
80%
Negativně, systém je ještě horší.
sloupek
sloupek
8%
Je mi to jedno, anketa mě nezajímá.
sloupek
sloupek
11%
Celkem hlasovalo 61 lidí
!!Nejsi přihlášený!!


TOPLIST.cz