deník MIFA

Pátek 20.04.2018

CENA: ZDARMA!


1.Anglická liga 11.Kolo

Pozvánka na 11. Kolo 1.Anglické ligy - Šlágr Kola FC Oxford - FC Wales

BRONCOS RAPTORS – noname*1015*223
Utkání mezi 14. a 12. celkem bude spíše o tom kdo urve body, střelecká bilance obou týmů je žalostná, tak alespoň uvidíme utkání rovnocenných soupeřů. Broncos budou spoléhat na svého nejlepšího hráče Cole Andrewa, zatímco na druhé straně by jsme mohli vidět zajištěnou obranu vyčkávající na chybu soupeře.

SK Septimov – Destiny City FC
Destiny natěšeni z posledního kola, kde doma Broncosu nastříleli 5 branek, se svými dvěma nejlepšími střelci ligy budou velice nebezpeční v útoku. Předpokládám, že Seprimov se bude snažit bránit a největšího střelce ligy nepustit ke gólové šanci .

AC Kajmans – Manchester United
AC Kajmans se budou snažit protrhnout smůlu a poprvé v lize vyhrát, proti Menchesteru by se jim to mohlo povést. Oba celky jsou na tom špatně a potřebovali by z tohoto utkání body.

Viktoria Londýn – Kettering Town
Rozjetý Kettering narazil na smyslnou Viktorii, která v minulém kole porazila překvapivě Wild Eagles. Viktoria zde může předvést že minulé kolo nebyla náhoda. Naopak druhý Kettering se již zapojil do bojů u vedení v soutěži a ztrácí na 1. FC Vampires jeden bod společně s FC Oxford. Takže si Oxford nemůže dovolit porážku.

FC Burakimo Raiders – Wild Eagles FC
Oba celky v minulém kole podlehly svým soupeřům 1:2, Eagles se budou snažit držet krok s čelem tabulky, stejně jako Raiders. Tenhle zápas považuji za jedno z nejlepších utkání kola, a mohlo by lahodit oku diváka.

FC Milhouse Smokers – FC Liverpool
Předposlední celek tabulky (jen o skóre) uvítá na svém 8000 Green Fields, FC Liverpool, kterým se zatím v lize daří. Uvidíme utkání bohaté na branky, vzhledem k tomu, že hraje 7. s 15. jsou za favority považováni hosté.

FC Vampires – Liverpool Blackhawks
Tohle utkání staví do pozice favorita domácí Upíry. Na svém novém 16 000 stadioně Barasan uvítají 10. celek tabulky. Upíři v minulém kole remízovali s FC Wales 0:0 a budou potřebovat body, aby nepřišli o vedení. Jejich kanonýr Neil Bradley bude mít plné kopačky práce.

FC Oxford – FC Wales
Šlágr kola, třetí tým s pátým. Na stadióně v Oxfordu se očekává plný dům, 8000 sedadel. Oba celky mají výborný kádr, zatímco Oxford v minulém kole lehce porazil Noname 3:0, Fotbalisté Walesu přivítali na svém stadióně 1. FC Vampires a uhráli s nimi výbornou remízu 0:0 ačkoli dohrávali v 10. Oba celky jsou favority, sázkaři však favorizují domácí.

autor Autor: datum 07.11.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 224x


 


TOPLIST.cz