Čtvrtek 28.03.2024

Rekapitulace 11. kola 1. Angliké ligy

Na Šlágru kola bylo opravdu co k vidění

BRONCOS RAPTORS – *noname*1015*223 1:0
Hosté přijeli záhadně jen v osmi lidech , přesto na stadion MainField přišlo 3 601 diváku. Domácí i přes značné oslabení soupeře byli schopni vstřelit jen jednu branku.

SK Septimov – Destiny City FC 2:4
Nejlepší střelci ligy zapříčinili návštěvu 7 287, což je z osmitisícového stadionu takřka vyprodáno. Diváci viděli pěkný fotbal, s možná až příliš tvrdých zákroků. Oba soupeři dohrávali v 10 lidech. Zatím co Septimovský střelec prvního gólu Wells Jeremy dostal červenou kartu v 49. minutě hostující De Bont Scott dostal druhou žlutou až v 70. minutě. Dvacet minut stačilo hostům na to aby v početní převaze upravili skóre o další dvě branky kanonýra Archera Roba, který svým excelentním výkonem přispěl k vítězství svého týmu třemi góly .

AC Kajmans – Manchester United 2:2
Bezbranková remíza domácích jim pomohla zvednout se z poslední pozice. Nic to ovšem nemění že zůstává v tabulce jako jeden ze sestupujících týmů. Takřka 6000 diváků vidělo bravurní výkon domácího celku, který měl viditelnou převahu, ale po laciném gólu ve třetí minutě musel jen dotahovat.

Viktoria Londýn – Kettering Town 0:0
Svým čistým a ladným fotbalem přiváděla domácí Viktoria k šílenství rozjetý rychlík z Ketteringu. Hosté nebyli schopni nic kloudného vymyslet a tak se to projevilo na jejich nečisté hře. Na jejich kontě se objevilo 13 faulů a 5 žlutých karet. Zatímco domácí faulovali jen třikrát a dostali jednu žlutou kartu. Nicméně odstřelovací salva domácích a výtečný výkon hostujícího brankáře Gilberta Teddyho jej postavilo na pozici nejlepšího hráče utkání.

FC Burakino Raiders – Wild Eagles FC 1:5
Vyprodaný 10 000 stadion Big Joint Stadium spatřil debakl domácích, které rozstříleli Eagles 1:5. Hosté v 15. minutě otevřeli skóre Alexanderem Samualem a po prvním poločase již vedli 4:0. V 67. minutě upravil na 5:0 Hislop Jonathan to bylo od hostů vše. V 86. minutě se zmohli na jeden gól i domácí ale hned v zápětí dostal druhou žlutou kartu Gascoigne Danny a zapas skončil 1:5.

FC Milhouse Smokers – FC Liverpool 0:2
Z počátku velmi vyrovnaný zápas, bez střelecké aktivity domácích, kteří vystřelili jednu střelu a ještě mimo branku potvrdilo jejich pozici posledního celku ligy. Naopak vysoká nepřesnost hostů zavedla na bránu domácích z 29 střel jen 6, což dopomohlo jen ke dvěma gólům. Nicméně k výhře.

FC Vampires – Liverpool Blackhawks 2:0
Na domácí upíry přišlo jen 5 705 diváků, což se v 16 000 stadioně ztratí. První poločas proběhl na vyrovnané úrovni a žádný z celků si nevytvořil větší příležitost skórovat. V 58. minutě si Neil Bradley naběhl na centr a bez milosti vsítil první branku a otevřel skóre svým 7. gólem v sezóně. Domácí po dvou žlutých kartách ubrali na tempu, a snažili se držet výsledek což zapříčinilo ne moc ladný fotbal pro diváka. V 71. minutě na 2:0 upravil Langley Aa, to bylo ale od obou týmů vše . Vítězství pevněji usadilo upíry na trůně lídrů ligy a zvýšili si náskok na 2 body. Před Wild Eagles FC.

FC Oxford – FC Wales 2:2
Šlágr kola si tohle přízvisko opravdu zasloužil, stadion v Oxfordu byl beznadějně vyprodaný již hodinu před zápasem. 8 000 párů nadšených očí sledovalo dění na hřišti. Za Brutální faul ve 14 minutě poslal rozhodčí do šaten předčasně Todda Bruce, a domácí vyskočili do sedla. Studenou sprchu jim připravil v 17. minutě Briscoe Guy když z 25 metrů překvapil domácího gólmana. Domácí si to ale nenechali líbit, během pár minut se vzpamatovali a 31. minuta pomohla Curetonovi dovést balón do sítě a vyrovnat skóre na 1:1. Těsně před sirénou poslal do vedení Marsh Richard domácí. Přestávku měli hosté na to aby přemýšleli. Spousta nepřesností však napovídala tomu, že se již výsledek nezmění. Minutu před závěrečným hvizdem však zasadil domácím kudlu do zad Brass Kwesi a vstřelil vyrovnávací gól. Na výsledku se již nic nezměnilo a soupeři se rozešli smírnou remízou .

autor Autor: datum 08.11.2002pocet shlednuti Shlédnuto: 848x