deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


Skupinové boje začaly prvními zápasy...

Jak už název napovídá, máme za sebou první kolo skupinových bojů šampionátu. V osmi zápasech padlo 22 branek, což je pěkný průměr 2,75 branky na zápas. Nejvíce branek v jednom zápase bylo 6, nejméně pak 1 branka (ve dvou zápasech). Dále z osmi zápasů pouze jeden skončil remízou, ve čtyřech pak jeden z týmů zvítězil o gól, v dalších dvou zápasech o dvě branky a jeden zápas skončil rozdílem čtyř branek. Pojďme už na jednotlivé zápasy...

Skupina A

Nizozemsko - Brazílie 1:0
B: 18. Emnes Francis

Vyrovnaný zápas, který rozhodla jediná branka. Nizozemsko díky ní připisuje na svůj bodový účet první tři bodíky. Brazílie bude muset zabrat v dalších zápasech, pokud chce pomýšlet na postup.

Francie - Argentina 1:1
B: 56. Lapôtre Francois - 44. Cambiasso Jorge

V druhém zápase skupiny za vítězstvím mířila Argentina, nicméně Francii se povedlo zápas srovnat a i přes převahu Argentiny se již skóre nezměnilo. Oba týmy tak připisují bod.


Skupina B

ČR - Německo 2:1
B: 5. Nosek Dominik, 78. Čírka Ota - 11. Platzer Hans-Peter

Podobné utkání, jako Francie s Argentinou. Jediným rozdílem bylo, že se v zápase lepšímu týmu ČR povedlo vsítit druhou branku a zaslouženě zápas vyhrát. Tři body do tabulky tak připisuje ČR, Německo bude mít šanci na reparát už dnes večer.

Skotsko - Portugalsko 5:1
B: 2. a 86. Brittain Irvin, 39. Gibson Finlay, 61. Heath Nicol, 78. Kyle Cailean - 25. Rocha Rocha

Brankově nejbohatší zápas prvního kola. Jasně v něm dominovalo Skotsko. Rychlá branka, na kterou Portugalsko ještě odpovědělo. Jenže do poločasu šlo Skotsko znovu do vedení a po změně stran už na hřišti dominovalo úplně. Skotsko tak jasně vykročilo za postupem. Portugalsko má v dalších zápasech co napravovat.


Skupina C

Španělsko - Rusko 3:1
B: 56. Perales Remon, 76. Villagoméz Nataniel, 85. Bañuelos Martin - 43. Khvostov Fila

Obhájce titulu se v prvním poločase zahříval, Rusko bojovalo a navíc těsně před odchodem do šatny vstřelilo vedoucí branku. Jenže po změně stran se i karta obrátila a Španělsko postupně třemi brankami zápas otočilo. Získalo tak i první tři body.

Anglie - Itálie 2:0
B: 9. Harley Eric, 42. Bullock Sutherland

Pokud máte v zápase převahu, nemusí to znamenat, že v zápase zvítězíte. O tom se přesvědčila Itálie, v zápase byla lepší, ale žádnou ze svých šancí neproměnila. Anglie z těch pár, které měla, proměnila rovnou polovinu. Tři body tak putují do Anglie, Itálie ještě musí zabojovat.


Skupina D

Turecko - Slovensko 1:0
B: 73. Mert Altan

Další zápas, kde jasně dominující tým odchází s prázdnou. Slovensko zápasu dominovalo, přestřílelo svého soupeře jasně, ale zápas rozhodla jediná branka v druhém poločase z ojedinělého tureckého brejku. Turci tak z minima vytěžili maximum. Slovensko bude muset zapracovat na koncovce.

Švédsko - Polsko 1:2
B: 56. Hedmark Nils-Eric - 60. Pawlak Klaudiusz, 90. Polanski Mojsław

I poslední zápas prvního kola skupinových bojů nakonec ovládl tým, který v zápase tahal za kratší konec. Švédsko bylo lepší a statisticky aktivnější, ale po vstřelení prvního gólu druhý nepřidalo. Naopak Polsko na první gól rychle odpovědělo a v nastavení z brejku přidalo druhý. Poláci tak získali první tři body, Švédsko má dnes šanci na reparát.


Krátké shrnutí máme za sebou, dnes nás čeká druhé kolo základních skupin. Nezapomeňte ho sledovat. A zítra se přihlásím s další krátkou reportáží.

autor Autor: Alexi Lalasdatum 23.12.2015pocet shlednuti Shlédnuto: 456x


 

Diskuze

don kichotVěřil jsem v remízu Němců, ale Češi zaslouženě vyhráli, a tak dnes musím...23/12/15
Počet příspěvků: 1
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz