deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


Po druhém kole už známe některé postupující...

Druhé kolo základních skupin přineslo opět zajímavé výsledky. V osmi zápasech padlo dohromady 18 branek, což je gólový průměr 2,25 branky na zápas. Zrodily se také dvě remízy. V pěti zápasech pak zvítězil jeden z týmů o branku a pouze v jednom zápase byl brankový rozdíl vyšší, konkrétně o tři branky. Pojďme se tedy na všechny zápasy podívat blíže...

Skupina A

Argentina - Nizozemsko 0:1
B: 19. Mathijsen Jacquot

Ikdyž výsledek tomu nenapovídá, zápas byl plně v režii hráčů Nizozemska. Ti byli v zápase jednoznačně aktivnější, lepší a zaslouženě dovedli zápas do vítězného konce. Nakonec i díky výsledku druhého zápasu, jsou Oranjes prvními postupujícími.

Brazílie - Francie 0:0
B: -

V tomto zápase Francie vyhrála bod, Brazílie naopak dva ztratila. Jasně v zápase dominovala, ale bez vstřelení branky se prostě vyhrát nedá. V posledním kole tak zbývající tři týmy skupiny budou hrát o jedno postupové místo.


Skupina B

Portugalsko - ČR 1:1
B: 53. Gomes Guilherme - 48. Šálkovský Bohuslav

Vyrovnaný zápas, který nakonec skončil zaslouženou remízou. ČR si tím prakticky zajistila postup. V posledním zápase jí stačí neprohrát. Portugalsku musí v posledním zápase vyhrát a doufat, že ČR prohraje se Skotskem.

Německo - Skotsko 1:2
B: 29. Köchle Helmar - 16. Gibson Finlay, 36. Brittain Irvin

V zápase aktivnější Skotsko si výhrou zajistilo postup do vyřazovacích bojů. Německo naopak jako první z týmů po druhém kole ví, že do vyřazovacích bojů se již nepodívá.


Skupina C

Itálie - Španělsko 2:1
B: 18. Menicossa Teodosio, 37. Muto Gerardo - 88. Villagómez Nataniel

Obhájce titulu ze Španělska podobně jako v prvním zápase prospal první poločas. Itálie šla do dvoubrankového trháku. Ale ani po změně stran Španělsko nezabralo. Nakonec pouze kosmeticky upravilo konečný výsledek. Itálie je tak zpět ve hře o postup.

Rusko - Anglie 0:1
B: 24. Davidson Leo

Anglie podruhé zvítězila a je na nejlepší cestě za postupem. Zápas byl celkem vyrovnaný a jak už to bývá, takovéto zápasy většinou rozhodne jediná branka. A tu dala Anglie. Rusko je tak díky druhé prohře prakticky na pokraji vyřazení.


Skupina D

Polsko - Turecko 0:3
B: 12. Tandogan Berk, 38. Usak Ala, 43. Dürsün Darryl

O výsledku zápasu bylo rozhodnuto už v prvním poločase. Turecko konto svého soupeře zatížilo třemi brankami a Polsko v druhém nedokázalo odpovědět. Turci jsou tak se šesti body na čele skupiny a v posledním zápase jim stačí remíza na uchování prvního místa. Polsko bude muset ještě bojovat.

Slovensko - Švédsko 2:3
B: 9. Hajíček Ladislav, 78. Okruhlica Norbert - 59. Hallberg Sebastian, 67. Bloomberg Nils-Eric, 80. Trana Markus

Gólová přestřelka jak má být. Po poločase mělo o gól navrch Slovensko. V druhém ale nejprve Švédsko otočilo, poté přišlo rychlé vyrovnání a následně pak Švédsko opět rychle vstřelilo branku. Vítězstvím se tak Švédsko vrátilo do postupové matematiky a Slovensku zbyl černý petr. Jeho šance na postup už jsou pouze v oblasti teorie.


Rekapitulaci druhého kola máme zdárně za sebou. Dnes večer nás čeká štědrovečerní završení skupinových bojů. Rád bych vám všem tímto popřál klidné a pohodové svátky v rodinném kruhu a nějakej ten dáreček pod stromečkem. Reportáž z posledního kola samozřejmě přidám. Tak pěkné svátky. :)

autor Autor: Alexi Lalasdatum 24.12.2015pocet shlednuti Shlédnuto: 540x


 

Diskuze

Majk BorecZatím vychází můj tip. Tipoval jsem, že do semifinále postoupí Španělsko,...24/12/15
Počet příspěvků: 1
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz