deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


Nizozemsko vs. Skotsko... Kdo bude nový král??

Máme za sebou semifinálové bitvy. Z obou zápasů nakonec do finále postoupily týmy, které byly před zápasy mírnými favority a své role v zápasech potvrdily. Padly nám dohromady čtyři branky, což je průměr dvou branek na zápas. Dohromady střelci v obou utkáních vypálili celkem devatenáct střel na branku, úspěšnost střel tak v semifinále byla na 21,05 %. Na oba zápasy se také naplnily ochozy stadionů a utkání sledovalo 240 tisíc diváků. Pěkná čísla. No pojďme už k jednotlivým utkáním...

Semifinále


Nizozemsko - Anglie
B: 67. Tiendalli Baptiste

Nizozemsko pokračuje ve své krasojízdě. Od Anglie se možná čekalo, že bude v semifinále pro Oranjes tvrdším oříškem. Nicméně Nizozemsko si šlo od začátku jasně za vítězstvím. Svého soupeře přestřílelo v poměru 10:3, více drželo míč a mělo i více rohových kopů. Jen díky dobré práci brankáře Anglie byl rozdíl ve skóre nakonec jen jednobrankový. Nizozemsko tak postoupilo do finále a vyhlíží svého soupeře. Na Anglii zůstalo pouze utkání o bronz.


Skotsko - Turecko 2:1
B: 33. Gibson Finlay, 61. Glogley Jean - 84. Erdoglu Yigitcan

Soupeřem pro Nizozemsko ve finále se stalo nakonec Skotsko. To bylo ve svém semifinálovém zápase také mírným favoritem a svou roli splnilo. Ikdyž Turecko bylo Skotsku hodně důstojným soupeřem. Skotsko šlo nejprve do kabin s jednobrankovým náskokem. Po změně stran přidalo i druhou branku. Turecko už stačilo pouze zkorigovat šest minut před koncem. A protože žádný závěrečný tlak Skotsko nepřipustilo, stává se druhým finalistou. Turecko si zahraje proti Anglii v zápase o bronz.


Krátká reportáž je za námi, zítra nezapomeňte sledovat finálový zápas a boj o bronz. Z obou utkání poté přidám opět krátký článek. No a pak už bude šampionát minulostí a začne příprava na novou sezonu. :)

autor Autor: Alexi Lalasdatum 26.12.2015pocet shlednuti Shlédnuto: 562x


 

Diskuze

Diskuze je prázdná
Počet příspěvků: 0
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz