deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


Manažer 57. sezóny - nominace

Jubilejní 20. ročník populární ankety již zná své tři nominované, kteří se na dálku pomyslně utkají o body od reprezentačních manažerů.

Nechce se mi věřit, že už to je více něž čtyři roky, co se začala vyhlašovat anketa Manažer sezóny. Dvacet sezón uběhlo jako voda. Koncepce ankety ve svých počátcích neměla vždy podobu jako ta dnešní - během dvaceti sezón se velmi výrazně změnil způsob hlasování. Tehdejšího manažera totiž vybírali admini, dnes se na tom mohou podílet takřka všichni - počínaje nominací, kterou mohou všichni manažeři na Mifa učinit na příslušné diskuzi, konče hlasováním o vítězi volenými reprezentačními manažery. Původní myšlenka se však nezměnila ani o chlup a anketa na ní staví dodnes. I přes to, že jsem některé sezóny nenacházel dostatek času, dělal jsem vždy vše pro to, aby byla anketa dále vyhlašována a zachovala, dle mého názoru, pěknou tradici. Tímto bych chtěl poděkovat donu kichotovi za to, že dal Mifě anketu a dlouhou dobu byl nejen jejím duchovním otcem, ale také hlavním a jediným organizátorem.

Přejděme tedy k letošní sezóně. Ta byla pro některé velmi úspěšná. Usoudit tak můžeme i podle diskuze Manažer sezóny, která letos vyprodukovala rekordních 12 kvalitních jmen! A to vše i díky manažerovi Majk Borec, kterému děkuji za aktivní přístup. Rozhodování v této sezóně nebylo pro mě vůbec jednoduché a nakonec jsem při konečné nominaci upřednostňoval úspěch v MP a lize, zároveň jsem však přihlížel i na vícečetné úspěchy s jedním týmem a dospěl jsem k tradičním třem jménům, která se poperou o hlasy reprezentačních manažerů. Ještě něž je takto zveřejním bych rád apeloval na všechny reprezentační manažery, aby se účastnili hlasování bez ohledu na to, že jsou třeba sami nominovaní. Moc děkuji.

Tak pojďme si představit ta jména (pozn.: Pořadí zde je určeno podle času nominací.):

Blek
- FC Bruggen (NED-1) - titul v lize, výhra NP
- Preston North End F.C. (ENG-1) - titul v lize
- Dinamo Tbilisi (RUS-1) - titul v lize

Jaraldo
- Oranjes 71 (NED-1) - vítěz LM, 2. místo v lize
- MŠK Trenčianske Teplice (SVK-1) - titul v lize

Azario
- FK Büyük Gergedan Tekkeköy (TUR-1) - vítěz IL, finále NP, 2. místo v lize
- Arsenal Llanfairpwllgwyngyll (ENG-1) - 2. místo v lize, výhra NP

Nominované již známe, jejich jména byla rovněž poslána repre-manažerům k hlasování, na které mají vzhledem k nadcházejícímu konci roku a s ním i spojenými oslavami čas do pátku 8.1.2016, 20:00.

A na závěr menší úvod. Zní to zvláštně, ale nemám na mysli ani tak úvod, jako spíše uvedení následující ankety. Manažer Midoboro mě v uplynulých dnech kontaktoval...no řekněme, že vzhledem ke svátkům spíše otravoval :D Měl však s Carbonem velmi dobrý návrh/nápad spočívající ve zpětném vyhlášení všech manažerů sezóny od 1. sezóny Mifa. Dejte mi prosím prostřednictvím ankety vědět, co si o tom myslíte. V diskuzi pod článkem uvítám i nápady, jak to provést - nemyslím ani tak způsob samotné nominace (to je v jednání s Carbonem), jako spíše, kdo by o zpětných vítězích rozhodoval? Speciálně vytvořená komise, reprezentační manažeři, admini, všichni v hlasování? Těším se na Váš feedback!

autor Autor: #dannydatum 30.12.2015pocet shlednuti Shlédnuto: 706x


Uvítal bych zpětné vyhlášení Manažerů sezóny od začátku Mifa?

ANO
sloupek
sloupek
24%
NE
sloupek
sloupek
76%
Celkem hlasovalo 41 lidí
!!Nejsi přihlášený!!

Diskuze

Bleknemám pocit, že by si tady někdo něco obhajoval, po loňské sezoně to ani nemám...6/1/16
Azariokdybych si myslel, že mám šanci vyhrát, tak bych se taky ozýval, abych si ty...6/1/16
Fr€€ MumiaMusím uznat, že mě nedávná nominace do tří nejlepších manažerů zahřála...5/1/16
brnolimyslim ze nas ostatnych (mimo Teba a jaralda) potesi aj nominacia... ...5/1/16
brnolipoznam my Tvoje liecenie..! borovickove... 5/1/16
Počet příspěvků: 61
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz