deník MIFA

Úterý 11.12.2018

CENA: ZDARMA!


Koeficienty zemí - nová sezóna začala

58. Pohárová sezóna odstartovala! Jsou za námi úvodní předkola Ligy mistrů a Interkontinentální ligy.

Ještě před začátkem sezóny se nám trochu promíchala tabulka Koeficientů zemí, jelikož se všem zemím odečetli body za 54. sezónu. Jenom ve stručnosti - největší posun nahoru tabulkou zaznamenalo Španělsko a Turecko. Naopak odečet bodů nejvíce uškodil Nizozemsku a Švédsku, kteří klesly o 3 příčky. Teď se ale už pojďme podívat na to, jak si jednotlivé země vedli v prvním pohárovém týdnu nové sezóny.

TOP 5

Skotsko mělo v předkolech 3 týmy. Do skupiny LM se pokoušel dostat tým TSG® Gretna Villains (MMR), který ovšem vůbec nezvládl odvetu s anglickým soupeřem CFC London Youth Academy (Jaraldo) a tak si bude muset pro tuto sezónu vystačit s IL. V překole IL se Skotským týmům dařilo o mnoho lépe. Tým A.F.C. Celtic United .08 (Sir Suotrak)si poradil s brazilským V.Ψ.P. Por Favor Cerveja (Midoboro) a zahraje si skupinu IL. Do skupiny IL se dostal také tým Loch Ness de Brnoli (brnoli), který si poradil s českým protivníkem. Skotsko tak má ve hře všech 8 týmů a celkově mu patří 1. místo.

Španělsko v předkolech reprezentovali 4 týmy a vedli si dobře. V LM tým TSG® Šachtar Marbella (MMR) sice prohrál úvodní utkání s brazilksým AFC Corsários São Simão (Simao), ale v odvetě předvedl skvělý výkon a postupuje do skupiny LM. Tu si zahraje také tým Deportivo La Coruna (Kočkinsz), který pohodově přešel přes argentinský AC Olympiques La Plata (Olympiques20). V předkole IL si úspěšně vedl tým GEOS™ Alevilla Albarracín (GilGalad), který vyřadil českého soupeře. Jediným neúspěšným španělským týmem je Real Fuente Ovejuna (don kichot), který nestačil na německý KDF Dortmund (macko). Španělsko tak bude mít ve skupinách LM a IL dohromady 5 týmů a v tabulce Koeficientů mu patří 2. místo.

Turecko zvládlo předkola skvěle. V LM se tým TSG® Kutlubeytabaklar (MARKO POLO) dokázal dostat přes franouzský LOSC Lille (Sven Lemerson) do základní skupiny LM. V IL slaví postup tý Eskişehirspor (Ilhan), který si poradil s brazilským protivníkem, a tým Bursa Osmangazl (lioc), který zvládl dvojutkání s polským PZKO Zabełków (Muda Hassanal). Turecko tak bude mít ve skupinách MP všech 6 týmů. Celkově Turecku patří 3. místo.

Slovensku se v předkolech vůbec nedařilo. V LM si tým Gubernia FC (Dugi) v prvním zápase se švédským SK Orel Pukavik (Čaroděj) vypracoval třígólový náskok, ovšem v odvetě fatálně selhal, inkasoval čtyři branky a bude se muset spokojit se skupinou IL. V předkole IL se s MP rozloučil tým FK Hlohovec (tlacenka), který úvodní utkání proti Sweden Psychóso (Fr€€ Mumia) vysoko prohrál a na postup mu tak nestačila ani těsná výhra v odvetném utkání. V MP končí hned na začátku i tým Brnoli Team Kocurkovo (brnoli), který nezvládl duely s portugalským Sport Lisboa e Benfica (kokoslav). Slovensko tak bude mít ve skupinách LM a IL 5 týmů ze 7. Celkově je Slovensko na 4. místě.

Česku se předkola úplně nevyvedli. Jediným úspěšným týmem byl tým JAWA Divišov (Carlos Roberto), který si v předkole LM poradil s německým Johann von Kodet Manchaft (Johann) a zahraje si ve skupině LM. V IL už české týmy vypadávaly. Nejprve tým Sokol Malšovice (Souza) nestačil ani v jednom zápase na Španělský GEOS™ Alevilla Albarracín (GilGalad) a poté se s MP rozloučil i tým SK Vlčata Kocbeře (Phantasy), kterého vyřadil skotský protivník. Česku tak v MP zůstávají pouhé 4 týmy. V tabulce Koeficientů zemí mu patří 5. místo.

6. – 12. místo

Nizozemsko může být celkem spokojené. Předkolo LM zvládli týmy Chobotnice Den Bosch (Poldik) a TSG® Go Ahead Eagles (Joey). Předkolo IL zvládl tým RBC Roosendaal (lorbi), naopak tým FC ´s-Hertogenbosch (UjoStano) neuspěl a s MP se letos loučí. Nizozemsku na začátku sezóny patří 6. místo. Švédsko je na tom podobně jako Nizozemsko. V předkole LM si skvěle vedli a postoupili týmy SK Orel Pukavik (Čaroděj) a FC Älvsbyn Coyotes (cpt.Coyot 19). V předkole IL byl úspěšný pouze tým Sweden Psychóso (Fr€€ Mumia). Naopak tým SSK Tyresö (Visor) neuspěl a končí. Švédsko tak má ve skupinách MP 5 týmů a celkově mu patří 7. místo. Itálie bude mít ve skupinách všech 7 týmů. V předkole LM sice neuspěl tým 1. SC Pontassieve (Dabel), ale zahraje si alespoň skupinu IL. Předkolo IL zvládly týmy FC Parano (FranCisko) a 1 FC Italiano (Luciano). Celkově je Itálie na 8. místě. Všechny týmy ve hře má i Anglie. V předkole LM si zajistil postup tým CFC London Youth Academy (Jaraldo). Nástrahy předkola IL zvládly týmy FC Devils Manchester (PJ) a Bohemians Oxford (Bohemians1905). Anglie tak bude mít ve skupinách MP 8 týmů, celkově je v tabulce koeficientů zemí patří 9. místo.

Francie ztratila v předkolech 1 tým. V LM neuspěl tým LOSC Lille (Sven Lemerson), ale zahraje si alespoň skupinu IL. Předkolo IL zvládl pouze tým FC Lambres-lez de Douai (lioc). To tým SC Olympique de Antibes (Dresic) měl smůlu, obě utkání remizoval, ale los poslal dál soupeře. Francie tak má ve hře 6 týmů. Celkově Francii patří 10. místo. Pro Argentinu to byl černý týden. Předkolo LM nezvládl tým AC Olympiques La Plata (Olympiques20), ale nemusí smutnit, zahraje si skupinu IL. To v předkole IL neuspěly týmy Atletico Humahuaca (Michal99) a TSG® Querubines Negros de Salta (Tomás Torquemada). Argentině tak zůstávají ve hře pouze 3 týmy, celkově jí patří 11. místo. Rusku se také moc nedařilo. Předkolo LM nezvládl tým KS Pobeda Pobeda (Kony) a bude se muset spokojit se skupinou IL. Skupinu IL si zahraje také tým 1.FC Groznyj Tc® (Hermanini), který zvládl předkolo IL. Naopak v předkole neuspěl tým Botafogo Rostov 09 (Cemoška) a s MP se loučí. Rusko bude mít ve skupinách 4 týmy, celkově se drží na 12. místě.

13. - 16. místo

Na tento týden nebude dobře vzpomínat Brazílie. Předkolo LM nezvládl tým AFC Corsários São Simão (Simao). Přesouvá se tak do IL. V předkole IL se brazilským týmům rovněž nedařilo. Skončil jak tým FC Anauá (Carlos Roberto), tak i tým V.Ψ.P. Por Favor Cerveja (Midoboro). Brazílii tak zůstali už jenom 3 týmy, celkově jí patří 13. místo. To Portugalsko si vedlo skvěle. Postup do základní skupiny LM si zajistil tým TSG® Portimonense Sporting Clube (Joey). Předkolo IL zvládly týmy UQA® Conquistadores Santa Cruz (vmagistr) a Sport Lisboa e Benfica (kokoslav). Portugalsko tak bude mít ve skupinách LM a IL všechny 4 týmy. Celkově mu patří 14. místo. Německu se moc nedařilo. V předkole MP neuspěl tým Johann von Kodet Manchaft (Johann), zahraje si tak "pouze" skupinu IL. Předkolo IL zvládl tým KDF Dortmund (macko), naopak tým Vfl Osnabrück (Michal R.) neuspěl a s MP se loučí. Německo tak bude mít ve skupinách MP 3 týmy, celkově se drží na 15. místě. Nejhorší zemí co se MP týče je dlouhodobě Polsko a potvrdilo to i v předkolech. V LM neuspěl tým Polonia Warszawa (UjoStano). V IL nezvládl své dvojutkání tým Zaglebie Dabrowskie (Sir Branislav). Polsko tak má ve hře už jenom pouhé 2 týmy a v tabulce koeficientů zemí je beznadějně poslední.

TABULKA KOEFICIENTŮ ZEMÍ ZDE

autor Autor: Majk Borecdatum 04.01.2016pocet shlednuti Shlédnuto: 754x


 

Diskuze

tlacenkaV poradku 5/1/16
Majk BorecOpraveno 5/1/16
Maraqész MifkovičMumia je mumia :) proste. A tlacenka hovnival :)5/1/16
tlacenkaNe ze by to neco menilo, na nasem trapnym predstaveni v predkole, ale druhej zapas...5/1/16
Počet příspěvků: 4
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz