deník MIFA

Pondělí 21.01.2019

CENA: ZDARMA!


Koeficienty zemí - nová sezóna začala

Po sezónní odmlce, kdy jsem se věnoval psaní bakalářské práce, se vrací pravidelný souhrn z mezinárodních pohárů. Včera se odehrály odvety předkol v Lize mistrů a Interkontinentální lize. Pojďme se tedy podívat, které týmy postoupily a které země jsou na tom z hlediska koeficientu nejlépe.

Na úvod si ale nejdříve řekněme, jak se změnila tabulka Koeficientů zemí oproti loňské sezóně, které země si polepšily a které naopak pohoršily. Odečítali se totiž body získané v 55. sezóně. Nejvíce si polepšilo Česko a Rusko, kteří poskočili o dvě příčky výše. Naopak o dvě příčky klesly Itálie, Francie a Slovensko.

TOP 5

Turecko předkola nezvládlo úplně nejlépe. Jediným úspěšným týmem byl AFCT Artova Football Club Turk (Richardson), který si v předkole LM těsně poradil s italským soupeřem A.A.M.™ Bohemians SS Sud Curva (Dirtty™). Manažer Richardson se svým týmem postoupil až gólem z 89. minuty a zahraje si tak základní skupinu. V předkole IL už tolik štěstí turecké týmy neměly. Tým FC Vyhlo Spor Istanbulos (cafu) nestačil na španělského protivníka Real Fuente Ovejuna (don kichot) a s MP se pro tuto sezónu loučí. Stejný osud potkal i tým Past Ararat (Past26), který si také nedokázal poradit se španělským protivníkem. Turecko tak má ve hře 4 týmy ze 6 a v tabulce koeficientů mu patří 1. místo

Španělsko mělo v předkolech čtyři týmy. V předkole LM uspěl tým TSG® Valencia CF (Joey), který přešel přes portugalský tým Académica Coimbra (Ilhan) a zahraje si základní skupinu. Naopak tým Bohemians Madrid (Bohemians1905) sice uhrál dvě remízy proti skotskému A.F.C. Celtic United .08 (Sir Suotrak), ale ani to mu nestačilo k postupu. Manažer Bohemians1905 ovšem nemusí zoufat, zahraje si alespoň základní skupinu IL. V předkole IL se představil tým GEOS™ Alevilla Albarracín (GilGalad), který si poradil s tureckým soupeřem a postupuje do základní skupiny. Základní skupinu IL si zahraje také tým Real Fuente Ovejuna (don kichot), který si taktéž poradil s tureckým protivníkem. Španělsko má tak v MP nadále všech 6 týmů a celkově mu patří 2. místo.

Skotsko reprezentovaly v předkole tři týmy. V předkole LM to byl tým A.F.C. Celtic United .08 (Sir Suotrak), který díky vstřelenému gólu na hřišti španělského soupeře postoupil do základní skupiny. V předkole IL zvládl oba dva své zápasy tým Helensburgh F.C. 2011 (Kulmon), který postoupil přes brazilský tým Copacabana FC (Shark79). Do základní skupiny IL se dostal také tým FC Pepici Dundee (Superpepan), který si poradil s německým týmem 1. FC Germany (Luciano). Skotsko tak má ve hře nadále všech 8 týmů a celkově mu patří 3. místo.

Česko v předkolech nebylo úspěšné, ani jeden tým nepostoupil. V předkole LM neuspěl tým FC Chlísti Kameničky (Končkinsz), který nestačil na francouzského soupeře OGC Nice Cote d Azur (hervi). Zahraje si alespoň základní skupinu IL. V předkole IL zase tým FC TAON Zlín (Jenda16) nestačil na anglický tým TSG® Halifax Vikings (Tomás Torquemada). Stejný osud potkal také tým FC Slavoj Český Krumlov (Richardson), který vypadl s portugalským TSG® Portimonense Sporting Clube (Joey). Česko tak má ve hře 5 týmů ze 7 a celkově se drží na 4. místě.

Nizozemsko mělo v předkolech tři týmy. V předkole LM se představil tým AFC Ajax (PJ), který ovšem nestačil na anglického soupeře GEOS™ Nightmare Chester (GilGalad), ale nemusí smutnit, zahraje si základní skupinu IL. V předkole IL tým Chobotnice Den Bosch (Poldik) vyřadil polský tým Zaglebie Dabrowskie (Sir Branislav) a zahraje si základní skupinu. To ovšem neplatí pro tým RBC Roosendaal (lorbi), který hrál proti švédskému soupeři SK Orel Pukavik (Čaroděj) a vypadl až po losu. Nizozemsko tak má ve hře 6 ze 7 týmů a celkově mu patří 5. místo.

6. – 12. místo

Anglie může být celkem spokojená. Z předkola LM postoupili týmy GEOS™ Nightmare Chester (GilGalad) a FC Devils Manchester (PJ). V předkole IL uspěl tým TSG® Halifax Vikings (Tomás Torquemada). Jediným vypadnuvším je tak tým Freeman´s of Highbury (msturm), který předvedl ostudný výkon v odvetě a v MP končí. Anglii tak nadále reprezentuje 6 týmů ze 7 a celkově je na 6. místě. Itálie měla v předkole LM dva týmy. Zatímco tým FC Pizza (Lando) postoupil, tým A.A.M.™ Bohemians SS Sud Curva (Dirtty™) neuspěl a přesouvá se do IL. V předkole IL uspěl tým Associazione Calcio Milan (Spirit), a málem se povedlo postoupit i týmu Casalecchio di Reno (psmatec), ovšem los byl proti. Itálie má tak v MP 6 ze 7 týmů a celkově jí patří 7. místo. Švédsko reprezentoval v předkole LM tým FC TAON Jokkmokk (Jenda16), neměl ale vůbec šanci a přesouvá se do základní skupiny IL. V předkole IL uspěl tým SK Orel Pukavik (Čaroděj). Naopak tým FC Konyg Götaland (mates22) neuspěl a s MP se loučí. Švédsko tak má také ve hře ještě 6 týmů ze 7 a celkově je na 8. místě. Rusku se v předkolech dařilo. V předkole LM uspěl tým LRu®TJ Rudá Záře Leningrad (pacient). Předkolo IL úspěšně zvládly týmy 1.FC Groznyj Tc® (Hermanini) a Russia Psychóso (Fr€€ Mumia). Rusko tak má v MP všech 5 týmů a celkově mu patří 9. místo.

Brazílie ztratila v předkolech jeden tým. V předkole LM si dobře vedl tým Brazil Psychóso (Fr€€ Mumia) a postupuje do základní skupiny LM. V předkole IL s obrovským štěstím postoupil tým AFC Corsários São Simão (Simao), kterému postup přiřknul až los. To tým Copacabana FC (Shark79) prohrál obě dvě utkání a v MP končí. Brazílie má tak ve hře 3 týmy ze 4 a celkově jí patří 10. místo. Slovensko zažilo černý týden. V předkole LM neuspěl tým ŠK Senec (Rodney), ale zahraje si alespoň skupinu IL. V předkole IL zase neuspěly týmy Gubernia FC (Dugi) a Predators Trenčín (Mirec96) a s MP se tak loučí. Slovensku tak zůstalo ve hře 6 týmů z 8 a celkově mu patří 11. místo. Francie měla v předkolech 4 týmy. V předkole LM uspěl tým OGC Nice Cote d Azur (hervi). Naopak tým Montpellier HSC (peace) po vysoké prohře v odvetě v LM končí, ovšem zahraje si základní skupinu IL. Z předkola IL postoupil tým AC Nimes (jirineli). Nuspěl však tým SK Zápalky Klínek - Montpellier (Emil Nádeníček), který se tak s MP pro tuto sezónu loučí. Francie tak má v MP nadále 5 týmů ze 6 a celkově jí patří 12. místo.

13. - 16. místo

Portugalsko zatím letos získalo velmi malý počet bodů do koeficientu, přesto může být spokojené, protože má nadále ve hře všechny své týmy. V předkole LM sice neuspěl tým Académica Coimbra (Ilhan), ale přesouvá se alespoň do IL. V IL už ale byly oba portugalské kluby úspěšné. Postoupili jak tým FC Aveiro Beat (daudulin), tak i tým TSG® Portimonense Sporting Clube (Joey). Celkově se Portugalsko drží na 13. místě. Argentině se tento týden tolik nedařilo. Nejprve neuspěl v předkole LM tým AlMagro BA (paullinho), přesouvá se však do skupiny IL. Tu si zahraje i tým TSG®Lajnovači z El Calafate (pacient), který uspěl v předkole IL. Nezahraje si jí však tým Zápalky de Rivadavia (Emil Nádeníček), který se s MP pro letošek loučí. Německo mělo v předkolech tři týmy. V předkole LM si úspěšně vedl tým Sportfreunde Großaspach (Lucius) a postupuje do základní skupiny. Předkolo IL zase zvládl tým 1.FC Koeln (Diversant de Diverse) a postupuje. Kdo naopak nepostupuje je tým 1. FC Germany (Luciano), který v MP končí. Polsko moc spokojené nebude, protože ztratilo dva své zástupce. Předkolo LM nezvládl tým GGG Zgorzelec (Calvera), ovšem útěchou mu může být základní skupina IL. V předkole IL neuspěly týmy Zaglebie Dabrowskie (Sir Branislav) a Rytíři z Krakowa (Dilvish), kteří v MP končí. Polsku tak zůstaly ve hře pouhé 2 týmy ze 4 a celkově mu patří poslední 16. místo.

TABULKU KOEFICIENTŮ ZEMÍ NAJDETE ZDE

autor Autor: Majk Borecdatum 25.03.2016pocet shlednuti Shlédnuto: 527x


 

Diskuze

Majk Borec26/3/16
Majk BorecNo vždyť to jsem včera opravil na "odehrály se odvety". Odveta jako...26/3/16
KHTřeba ze se odehráli oďvety...a je jich tam více 26/3/16
rigoniJedním dechem26/3/16
Majk BorecNo do takovýchto obvinění bych se zase nechtěl pouštět Ale jinak...25/3/16
Počet příspěvků: 8
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz