deník MIFA

Pondělí 21.01.2019

CENA: ZDARMA!


Koeficienty zemí po základních skupinách LM a IL

Boje v základních skupinách Ligy mistrů a Interkontinentální ligy nám skončily a známe tak postupující do osmifinále LM a šestnáctifinále IL.

Nejlépe je na tom Skotsko, které má ve hře pořád 6 zástupců. Naopak Polsko si už letos žádné body do národního koeficientu nepřipíše.

TOP 5

Turecko může být spokojené. Všechny čtyři týmy postoupily. V Lize mistrů se z postupu mohou těšit týmy FK Büyük Gergedan Tekkeköy (Azario), AFCT Artova Football Club Turk (Richardson) a Gaziantepspor Kulübü (Maraqész Mifkovič). V Interkontinentální lize slaví postup tým Eskişehirspor (Ilhan). Letošní zisk Turecka 9.667 bodu je tak zatím třetí nejlepší v právě probíhající sezóně. Turecko je tak celkově pořád na 1. místě s náskokem 2.650 bodu před druhým Španělskem.

Španělsku ze 6 zástupců zbyli už jenom 3. V Lize mistrů si postup do osmifinále zajistily týmy Deportivo La Coruna (Kočkinsz) a TSG® Valencia CF (Joey). V Interkontinentální lize ovšem týmy tak úspěšné nebyly. Ze čtyř týmů postoupil pouze Real Fuente Ovejuna (don kichot). I tak si ale Španělsko letos připsalo na své konto rovných 10 bodů, což je druhý nejlepší výsledek letos. Celkově mu patří 2. příčka. Před třetím Skoteskem má pohodlný náskok 2,848 bodu.

Skotsko je na tom dobře. Z 8 zástupců má nadále ve hře 6, což je velice krásný počet. V základních skupinách Ligy mistrů měli čtyři týmy. Tým Albion Rovers (Rodney) si jako jediný zajistil postup do osmifinále LM. Týmy Fort William FC (Kitek) a A.F.C. Celtic United .08 (Sir Suotrak) skončily na třetím místě a přesouvají se do IL. A jediný vypadnuvší tým z LM je FC TAON Isbister (Jenda16). V Interkontinentální lize postupují dále týmy FC Pepici Dundee (Superpepan), Bohemians Stirling (Bohemians1905) a Helensburgh F.C. 2011 (Kulmon). Skotský bodový zisk v letošní sezóně zatím činí 9.063 bodu. Celkově se drží na 3. místě s náskokem 3,421 bodu před čtvrtým Nizozemskem.

Na 4. příčku nám poskočilo Nizozemsko. To má ve hře nadále 4 zástupce ze 6. V Lize mistrů postupují týmy Oranjes 71 (Jaraldo) a FC Bruggen (Blek). V Interkontinentální lize se z postupu radují Rubberen Eenden Twente (kessi) a GEOS™ Nachtmerrie Rotterdam (GilGalad). Nizozemsko letos zatím získalo krásných 9.429 bodu a patří mu 4. místo. Před pátou Itálií má náskok 1,866 bodu.

Velký skok o dvě místa dopředu udělala Itálie. Pomohl jí k tomu postup 4 týmů ze 6. V Lize mistrů slaví postup do osmifinále týmy FC Parano (FranCisko) a FC Pizza (Lando). V Interkontinentální lize si postup zajistily týmy Tirrenia FC (timik) a Associazione Calcio Milan (Spirit). Letošní bodový zisk Itálie činí slušných 8.143 bodu a patří jí 5. místo. Před šestým Českem má ovšem minimální náskok 0,263 bodu.

6. – 12. místo

Česku z pěti týmů zbyli jen tři. V LM postoupil tým Sokol Dolní Kalná (Diversant de Diverse). Z LM do IL se přesouvá tým JAWA Divišov (Carlos Roberto). V IL postoupil pouze tým FC Chlísti Kameničky (Kočkinsz). Česko si letos připsalo zatím slabých 6.714 bodu a propadá se ze čtvrtého místa na 6. místo. Anglie může být celkem spokojená. Do osmifinále LM sice nepostoupil ani jeden tým, ovšem alespoň do IL se přesouvají týmy Arsenal Llanfairpwllgwyngyll (Azario) a FC Devils Manchester (PJ). V Interkontinentální líze si postup zajistily TSG® Halifax Vikings (Tomás Torquemada) a AFC New England Revolution (Simao). Letošní bodový zisk Anglie činí 7.714 bodu a propadá se ze šesté příčky na 7. místo. Švédsko má poloviční úspěšnost. V LM postoupil pouze tým UQA® Storfors Panthers (Erik). V IL slaví postup týmy SK Orel Pukavik (Čaroděj) a Sweden Psychóso (Fr€€ Mumia). Švédsko má letos na kontě stejně bodů jako Anglie, tedy 7.714 bodu a drží se na 8. místě. Rusku se letos daří. V LM si postup zajistil tým Dinamo Tbilisi (Blek). Tým LRu®TJ Rudá Záře Leningrad (pacient) skončil na třetím místě a přesouvá se do IL. V Interkontinentální lize mohou slavit postup týmy 1.FC Groznyj Tc® (Hermanini) a Russia Psychóso (Fr€€ Mumia). Rusko si tak letos připsalo na své konto vůbec nejlepší bodový zisk ze všech a to 10.700 bodu. I tak mu ale pořád patří 9. místo.

Slovensko může být spokojené. V LM postoupily týmy MŠK Trenčianske Teplice (Jaraldo) a Ošk Fintice (Miro). Alespoň do IL se pak přesouvá tým FK Hlohovec (tlacenka). V IL si postup zajistil pouze tým FCL Devínska Nová Ves (Maraqész Mifkovič). Slovensko má letos na kontě rovných 8 bodů a poskočilo z jedenácté příčky na 10. místo. Brazílie měla ve hře 3 zástupce a dva z nich postoupili, což můžeme hodnotit pozitivně. V LM postoupil tým Brazil Psychóso (Fr€€ Mumia). V IL si postup zajistil tým AFC Corsários São Simão (Simao). Letošní bodový zisk Brazílie činí 6.500 bodu a propadá se z desáté příčky na 11. místo. Francii se vůbec, ale vůbec nedařilo. Z 5 týmů dokázal postoupit pouze jeden jediný. Je to tým AC Nimes (jirineli), který si zahraje šestnáctifinále IL. Francie tak má letos na kontě bídných 5.833 bodu a drží se na 12. místě.

13. - 16. místo

Portugalsko letošní pohárovou sezónu zvládá velice dobře. Ze čtyř týmů v IL, postoupily rovnou tři. Jsou to týmy Académica Coimbra (Ilhan), Sao Joannes (Johann) a TSG® Portimonense Sporting Clube (Joey). Portugalský bodový zisk je tak letos 7.250 bodu a nadále mu patří 13. místo. Německo má ve hře ještě 2 týmy. Z Ligy mistrů se do IL přesouvá tým Sportfreunde Großaspach (Lucius). A v IL postoupil tým 1. FC Koeln (Diversant de Diverse). Německo letos získalo 6.200 bodu a poskočilo o jednu příčku výše na 14. místo. Argentině se nedařilo. Ze 4 zástupců jí zbyl pouze jeden. V IL se raduje z postupu tým TSG®Lajnovači z El Calafate (pacient). Argentina tak má na kontě pouhých 4.400 bodu a klesá na 15. místo. A jako poslední na závěr si necháváme jako obvykle Polsko. To mělo ve hře 2 týmy, ale ani jeden neuspěl. Polsko je tak první zemí, která se letos s MP loučí. Letos si připsalo na své konto pouhých 2.750 bodu a zaslouženě mu patří poslední 16. příčka. Polsko se na této pozici drží už dlouhých 9 sezón v řadě.

TABULKU KOEFICIENTŮ ZEMÍ NAJDETE ZDE

autor Autor: Majk Borecdatum 15.04.2016pocet shlednuti Shlédnuto: 524x


 

Diskuze

Diskuze je prázdná
Počet příspěvků: 0
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz