deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


Koeficienty zemí po 1/16F IL a úvodních zápasech 1/8F LM

Tento týden se odehráli úvodní zápasy osmifinále Ligy mistrů a kompletně odehráno je šestnáctifinále IL. Pojďme se tedy podívat na to, které týmy postoupily a jak si dané země polepšili či pohoršili v žebříčku koeficientů zemí.

I po tomto týdnu je na tom nejlépe Skotsko, co se počtu týmů týče, má jich ve hře 5. Naopak Argentina už nemá v MP ani jednoho zástupce.

TOP 5

Turecko zažilo celkem povedený týden. V Lize mistrů svá úvodní utkání osmifinále odehrály tři týmy. Tým AFCT Artova Football Club Turk (Richardson) vybojoval cennou remízu na hřišti silných MŠK Trenčianske Teplice (Jaraldo). Tým Gaziantepspor Kulübü (Maraqész Mifkovič) dokázal zvítězit na hřišti TSG® Valencia CF (Joey) přestože dohrával v desíti. A tým FK Büyük Gergedan Tekkeköy (Azario) vybojoval doma remízu s italským FC Parano (FranCisko). V šestnáctifinále svedl velkou bitvu tým Eskişehirspor (Ilhan) s ruským Russia Psychóso (Fr€€ Mumia). Turecký tým si postup zajistil až gólem z 89. minuty. Turecko tak vylepšilo svůj letošní bodový zisk na krásných 10.833 bodu. Celkově mu patří i nadále 1. místo.

Španělsko tolik radosti nezažilo. Jediným kdo potěšil španělské fanoušky byl tým Deportivo La Coruna (Kočkinsz), který ve svém úvodním utkání Ligy mistrů dokázal zvítězit na hřišti silného Oranjes 71 (Jaraldo). Své domácí utkání však prohrál tým TSG® Valencia CF (Joey) s tureckým soupeřem (jak už jsem psal u Turecka) a tak se Turecko ještě více odpoutalo od Španělska v tabulce koeficientů. Nezadařilo se ani týmu Real Fuente Ovejuna (don kichot), který v šestnáctifinále vypadl s týmem GEOS™ Nachtmerrie Rotterdam (GilGalad). Ovšem nutno dodat, že to bylo smolné vyřazení, jelikož o něm rozhodl los. I tak má ale Španělsko letos na kontě velice slušných 10.667 bodu a patří mu 2. místo.

Skotsko zažilo další povedený týden. V osmifinále LM odehrál své úvodní utkání tým Albion Rovers (Rodney) a dokázal uhrát remízu na hřišti týmu UQA® Storfors Panthers (Erik). V šestnáctifinále IL se pak představilo až pět skotských týmů. Tak jenom ve stručnosti, postup si zajistili hned čtyři z nich a to týmy A.F.C. Celtic United .08 (Sir Suotrak), Fort William FC (Kitek), FC Pepici Dundee (Superpepan) a Helensburgh F.C. 2011 (Kulmon). Jediný tým, který vypadl je Bohemians Stirling (Bohemians1905). Skotsko má letos na kontě skvělých 10.938 bodu a drží se na 3. místě.

Nizozemsku se také dařilo, hlavně tedy v IL. Ale podívejme se nejdříve na to, jak si nizozemské týmy vedli v úvodních utkáních osmifinále LM. Tým Oranjes 71 (Jaraldo) nestačil doma na španělské soupeře. A tým FC Bruggen (Blek) dokázal remizovat na hřišti Brazil Psychóso (Fr€€ Mumia). V šestnáctifinále IL dokázal po losu postoupit tým GEOS™ Nachtmerrie Rotterdam (GilGalad). Postup si zajistil také Rubberen Eenden Twente (kessi), který vyřadil italský Associazione Calcio Milan (Spirit). Nizozemsko letos získalo 10.143 bodu a patří mu 4. místo.

Itálie asi spokojená nebude, protože přišla o 2 zástupce. V LM se jí ale dařilo, své úvodní utkání osmifinále dokázal vyhrát tým FC Pizza (Lando), který porazil český tým Sokol Dolní Kalná (Diversant de Diverse). A remízu se podařilo uhrát týmu FC Parano (FranCisko) na hřišti tureckého protivníka. A teď jdeme na tu smutnou zprávu, kdy v šestnáctifinále IL vypadli týmy Tirrenia FC (timik) a Associazione Calcio Milan (Spirit). Itálie tak má na kontě 8.857 bodu a drží se zuby nehty na 5. místě.

6. – 12. místo

Česko tento týden zažilo úspěchy i neúspěchy. V LM své úvodní utkání osmifinále nezvládl tým Sokol Dolní Kalná (Diversant de Diverse). V šestnáctifinále zase neuspěl tým JAWA Divišov (Carlos Roberto). Zadařilo se však týmu FC Chlísti Kameničky (Kočkinsz), který postupuje do osmifinále IL. Česko má tak letos na kontě slabších 7.286 bodu a patří mu 6. místo. Anglie zažila hrůzostrašný týden. Ze čtyř týmů v šestnáctifinále IL hned tři vypadli. Postoupit dokázal pouze tým Arsenal Llanfairpwllgwyngyll (Azario). Naopak týmy AFC New England Revolution (Simao), TSG® Halifax Vikings (Tomás Torquemada) a FC Devils Manchester (PJ) v MP končí. Anglie má letos na kontě 8.286 bodu a patří ji 7. místo. Švédsku zůstávají ve hře všechny týmy. V osmifinále LM ve svém úvodním utkání tým UQA® Storfors Panthers (Erik) dokázal vybojovat remízu. V šestnáctifinále IL slaví postup týmy Sweden Psychóso (Fr€€ Mumia) a SK Orel Pukavik (Čaroděj). Švédsko tak vylepšilo svoji letošní bilanci na 8.857 bodu a drží se na 8. místě. Rusku už byl pouhý jeden zástupce. Je jím tým Dinamo Tbilisi (Blek), který zvládl své úvodní utkání v osmifinále LM. V šestnáctifinále IL ovšem vypadli všichni tři zástupci a to LRu®TJ Rudá Záře Leningrad (pacient), Russia Psychóso (Fr€€ Mumia) a 1.FC Groznyj Tc® (Hermanini). Rusko i tak má ale letošní nejvyšší zisk a to 11.700 bodu. Díky tomu si s velkou pravděpodobností pojistilo 9. místo v této sezóně.

Slovensku vypadl pouze jeden zástupce, zbylí tři zůstávají. V osmifinále LM ve svém úvodním utkání vybojoval remízu tým MŠK Trenčianske Teplice (Jaraldo). Naopak tým Ošk Fintice (Miro) utrpěl těžký debakl. V šestnáctifinále IL vybojoval postup tým FK Hlohovec (tlacenka). Naopak tým FCL Devínska Nová Ves (Maraqész Mifkovič) neuspěl a v MP končí. Slovensko má letos na kontě 8.625 bodu a okupuje 10. místo. Brazílie si své dva zástupce udržela i po tomto týdnu. V úvodním utkání osmifinále LM vybojoval remízu tým Brazil Psychóso (Fr€€ Mumia). V šestnáctifinále IL si postup zajistil tým AFC Corsários São Simão (Simao). Letošní bodový zisk Brazílie tak činí 7.500 bodu a patří ji 11. místo. Portugalsko bude spokojeno s tím, že se mu po dlouhé době podařilo dostat na 12. místo. Ovšem nebude spokojeno s tím, že přišlo o 2 zástupce. Týmy TSG® Portimonense Sporting Clube (Joey) a Académica Coimbra (Ilhan) totiž vypadli v šestnáctifinále IL. Jediným týmem, který dokázal postoupit je Sao Joannes (Johann). Portugalsko má letos na kontě 8.750 bodu a jak už jsem zmiňoval, posouvá se na 12. místo.

13. - 16. místo

Francii tento týden zastupoval už pouze jeden tým. V šestnáctifinále IL to byl tým AC Nimes (jirineli), který hravě postoupil do osmifinále. Letošní bodový zisk Francie činí 6.500 bodu a propadá se na 13. místo. Jednoho zástupce má už také Německo. Je jím tým Sportfreunde Großaspach (Lucius), který zvládl nástrahy šestnáctifinále IL a postupuje dál. Naopak tým 1.FC Koeln (Diversant de Diverse) končí. Německo letos získalo 6.800 bodu a patří mu 14. místo. Argentina přišla i o svého posledního zástupce. Šestnáctifinále IL nezvládl tým TSG®Lajnovači z El Calafate (pacient) a v MP končí. Argentina tak letos celkově získala chabých 4.600 bodu a musí se spokojit s 15. místem.

TABULKU KOEFICIENTŮ ZEMÍ NAJDETE ZDE

autor Autor: Majk Borecdatum 22.04.2016pocet shlednuti Shlédnuto: 432x


 

Diskuze

Diskuze je prázdná
Počet příspěvků: 0
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz