deník MIFA

Pondělí 21.01.2019

CENA: ZDARMA!


Koeficienty zemí po osmifinále LM a IL

Tento týden se hráli odvety osmifinále LM a kompletně je odehráno také osmifinále IL. Obrovský šok zažilo především Turecko, které přišlo o všechny 4 zástupce!

Spolu s Tureckem se s Mezinárodními poháry loučí také Německo. Naopak nejvíce zástupců ve hře (3) má nadále Skotsko, jehož týmům se letos opravdu daří.

TOP 5

Jak už bylo zmíněno výše, Turecko zažilo opravdu černý týden. V osmifinále LM nezvládl odvetu ani jeden tým. Tým AFCT Artova Football Club Turk (Richardson) doma vysoko podlehl slovenskému týmu MŠK Trenčianske Teplice (Jaraldo). Tým Gaziantepspor Kulübü (Maraqész Mifkovič) měl také výhodu domácího prostředí v odvetě, jenže nastoupil do ní pouze v 9 hráčích a španělský soupeř TSG® Valencia CF (Joey) toho náležitě využil a vyřadil turecký tým. Osmifinále LM nezvládl ani tým FK Büyük Gergedan Tekkeköy (Azario), který po dvou remízách s italským FC Parano (FranCisko) končí v MP. V osmifinále IL reprezentoval Turecko tým Eskişehirspor (Ilhan), který však nestačil na skotský FC Pepici Dundee (Superpepan) a končí v MP. Turecko tak přišlo o všechny své zástupce a letošní sezónu zakončuje se ziskem 11.167 bodu. V celkovém žebříčku mu patří 1. místo s náskokem cca 2.500 bodu. Uvidíme jestli to bude stačit k udržení první příčky.

Španělsko naopak mělo skvělý týden. Pořád má ve hře 2 zástupce. V odvetě osmifinále LM totiž uspěl tým Deportivo La Coruna (Kočkinsz), který v pohodě přehrál mladé pušky z nizozemského Oranjes 71 (Jaraldo). Odvetu zvládl také tým TSG® Valencia CF (Joey), který vyhrál na hřišti tureckého Gaziantepspor Kulübü (Maraqész Mifkovič), jenž nastoupil pouze v 9 hráčích a tak Valencia slaví postup do čtvrtfinále. Španělsko svojí letošní bilanci vylepšilo na 11.667 bodu a nadále mu patří 2. místo.

Skotsko může být relativně také spokojeno. Sice nebyli úspěšní všichni zástupci, ale pořád má ve hře nejvíce týmů ze všech. V odvetě osmifinále LM se doma utkal tým Albion Rovers (Rodney) se švédským UQA® Storfors Panthers (Erik). Zápas skončil remízou a tak rozhodoval los. A ten přiřknul postup skoteskému Albion Rovers, takže skotský tým slaví postup do čtvrtfinále. V osmifinále IL mělo Skotsko 4 zástupce. Tým A.F.C. Celtic United .08 (Sir Suotrak) v obou dvou zápasech porazil slovenský FK Hlohovec (tlacenka) a zaslouženě postoupil. Z postupu se raduje také tým FC Pepici Dundee (Superpepan), který si poradil s tureckým Eskişehirspor (Ilhan). A teď ti neúspěšní. Tým Fort William FC (Kitek) ještě v 85. minutě držel na hřišti švédského SK Orel Pukavik (Čaroděj) postupový výsledek, ovšem pak inkasoval a to znamená, že se s MP pro letošek loučí. Podobný osud potkal i další skotský tým Helensburgh F.C. 2011 (Kulmon), který držel v odvetě s portugalským Sao Joannes (Johann) výsledek, který by znamenal los. Ovšem v závěru inkasoval a tak v IL končí. Skotsko letos získalo zatím nejvíce bodů ze všech a to 12.813. Nadále mu tak patří 3. místo.

Nepovedený týden zažilo Nizozemsko. Odvetu osmifinále LM nezvládl tým Oranjes 71 (Jaraldo), který do utkání se španělskou Deportivo La Coruna (Kočkinsz) nasadil 17ctileté hráče a v LM končí. Končí také tým FC Bruggen (Blek), který v odvetě doma podlehl brazilskému Brazil Psychóso (Fr€€ Mumia). V pozápasovém rozhovoru bylo vidět, že manažer Blek velmi těžce nese toto vyřazení. V osmifinále IL se proti sobě utkali dva nizozemské týmy. Tím štastnějším je tým GEOS™ Nachtmerrie Rotterdam (GilGalad), který v obou zápasech porazil tým Rubberen Eenden Twente (kessi) a postupuje do čtvrtfinále. Nizozemsko má letos na kontě 10.857 bodu a patří mu 4. místo. To si zřejmě udrží až do konce sezóny.

Na 5. místo se dostalo Česko, které předskočilo Itálii. Pomohl tomu tým Sokol Dolní Kalná (Diversant de Diverse), který zvládl domácí odvetu osmifinále LM proti italskému FC Pizza (Lando) a postupuje tak dál. Česko tak uspělo v přímé bitvě s Itálií o 5. místo. Druhý český zástupce už ovšem tak úspěšný nebyl. Tým FC Chlísti Kameničky (Kočkinsz) nezvládl osmifinále IL proti anglickému týmu Arsenal Llanfairpwllgwyngyll (Azario) a v MP končí. Česko má na kontě rovných 8 bodů a nachází se na 5. místě.

6. – 12. místo

Jak už bylo zmíněno, Itálie klesla na 6. místo. Odvetu osmifinále LM nezvládl tým FC Pizza (Lando) právě proti českému týmu a s LM se loučí. Naopak čtvrtfinále LM si zahraje tým FC Parano (FranCisko), který po dvou remízách s tureckým soupeřem postupuje dál. Itálie letos získala 9.143 bodu a patří jí 6. místo. Anglii reprezentuje už pouze tým Arsenal Llanfairpwllgwyngyll (Azario), který zvládl osmifinále IL proti týmu FC Chlísti Kameničky (Kočkinsz) a postupuje tak do čtvrtfinále. Anglie má letos na kontě 8.714 bodu a drží se těsně na 7. místě. Švédsko mělo ve hře 3 zástupce a u dvou z nich, rozhodl o (ne)postupu los. V osmifinále LM skončil tým UQA® Storfors Panthers (Erik), který právě vypadl po losu. Ten rozhodl o postupu skotského soupeře. V osmifinále IL se v posledních minutách zajistil postup SK Orel Pukavik (Čaroděj) na úkor skotského soupeře. Manažer Čaroděj tak dostál své pověsti a vykouzlil 4 minuty před koncem svému týmu postup. Osmifinále IL si zahrál také tým Sweden Psychóso (Fr€€ Mumia), který v domácím utkání smazal náskok německého soupeře s prvního utkání a následoval tak los. A ten rozhodl o postupu Sweden Psychóso. Švédsko tak má nadále ve hře dva zástupce. Letos si na své konto připsalo 9.857 bodu a drží se na 8. místě. Stoprocentně úspěšné bylo tento týden Rusko. To má ve hře už jenom jeden tým a to konrétně Dinamo Tbilisi (Blek). Dinamo zvládlo odvetu osmifinále LM proti slovenskému Ošk Fintice (Miro) a zahraje si čvrtfinále. Rusko letos získalo skvělých 12.300 bodu a patří mu 9. místo.

Na 10. místo poskočila Brazílie. Odvetu osmifinále LM totiž zvládl tým Brazil Psychóso (Fr€€ Mumia), který vyřadil nizozemského soupeře. V osmifinále IL ovšem tým AFC Corsários São Simão (Simao) nestačil na francouzského protivníka a s IL se loučí. Brazílie tak má nadále ve hře jednoho zástupce. Letos má na kontě 8.750 bodu a vyhoupla se na 10. místo. Naopak o jeden stupínek se propadlo Slovensko. Odvetu osmifinále LM zvládl tým MŠK Trenčianske Teplice (Jaraldo), který vyřadil tureckého protivníka. Naopak Ošk Fintice (Miro) nezvládl v osmifinále LM ani jeden zápas a zaslouženě končí. V osmifinále IL bojoval tým FK Hlohovec (tlacenka), ovšem ani on nestačil na svého skotského soupeře ani v jednom utkání. Slovensko má letos na kontě rovných 9 bodů a klesá na 11. místo. Tento týden se dařilo jedinému zástupci Portugalska. Tým Sao Joannes (Johann) sice prohrál na hřišti skotského soupeře, ale doma výsledek otočil a postupuje do čtvrtfinále IL. Portugalsko letos získalo slušných 9.500 bodu a drží se sna 12. místě.

13. - 16. místo

Francie má ve hře pouze jeden tým - AC Nimes (jirineli). Ten svedl souboj v osmifinále IL brazilským AFC Corsários São Simão (Simao). Venku vyhrál o dvě branky a i přes domácí prohru, si AC Nimes zajistilo postup do čtvrtfinále. Letošní bodový zisk Francie činí rovných 7 bodů a patří jí 13. místo. Jednoho zástupce mělo tento týden v MP i Německo. Ovšem narozdíl od Francie, německý tým Sportfreunde Großaspach (Lucius) neuspěl v osmifinále IL. V prvním zápase doma rozdrtil švédského soupeře, ovšem venku stejný rozdílem prohrál a musel rozhodovat los. A ten se rozhodl poslat dál švédského protivníka, takže Německo přišlo i o svůj poslední tým v letošní sezóně MP. Německo se tak loučí s touto sezónou se ziskem 7.200 bodu a končí na 14. místě.

TABULKU KOEFICIENTŮ ZEMÍ NAJDETE ZDE

autor Autor: Majk Borecdatum 29.04.2016pocet shlednuti Shlédnuto: 619x


 

Diskuze

brnoli 3/5/16
DugiSVK za 2 sezony z 2. na 11.miesto. To je pad!3/5/16
Počet příspěvků: 2
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz