deník MIFA

Pondělí 10.12.2018

CENA: ZDARMA!


Koeficienty zemí po čtvrtfinále LM a IL

Je pátek 13. a já jsem si řekl, že v tento "nešťastný" den se nebudu učit (na státnice) a raději vám napíšu souhrn čtvrtfinálových zápasů Ligy mistrů a Interkontitelntální ligy. Pojďme se tedy podívat, jak se výsledky jednotlivých týmů promítli do tabulky koeficientů zemí.

Nejlépe je na tom Švédsko, kterému postoupily oba dva týmy. Naopak s mezinárodními poháry se loučí týmy Španělska, Nizozemska, Česka, Portugalska a Francie.

TOP 5

Španělsko mělo ve hře dva týmy a to konkrétně ve čtvrtfinále LM. Tým TSG® Valencia CF (Joey) se střetl se slovenským týmem MŠK Trenčianske Teplice (Jaraldo) a bohužel propadl v obou zápasech. Valencia CF totiž nedokázala ani v jednom zápase vystřelit na branku a tak logicky nemohla dát gól a v MP končí. Druhým celkem ve čtvrtfinále LM byl tým Deportivo La Coruna (Kočkinsz), který se střetl s ruským týmem Dinamo Tbilisi (Blek). První zápas vyhrál ruský tým poměrem 2:0, v odvetě však zvítězil Deportivo La Coruna, ale jenom o gól a to na postup nestačilo. Pro Španělsko tak skončila letošní pohárová pouť a zakončují jí se ziskem rovných 12 bodů a jen těsně se drží na 2. místě před Skotskem.

Ani Skotsku se tolik nedařilo. Ze 3 týmů dokázal poustoupit pouze jeden. Ve čtvrtfinále LM se snažil tým Albion Rovers (Rodney), který narazil na brazilský Brazil Psychóso (Fr€€ Mumia). Albion sice domácí zápas vyhrál poměrem 4:2, ovšem na hřišti soupeře prohrál 0:2 a tak díky pravidlu o vstřelených gólech na hřišti soupeřů se s MP loučí. Ve čtvrtfinále IL změřil síly tým FC Pepici Dundee (Superpepan) s francouzským AC Nimes (jirineli). První zápas prohrál a v odvetě to také nevypadalo růžově po té, co mu byl už ve 21. minutě vyloučen hráč, ale hráče týmu Pepíci Dundee to spíše nakoplo a i v 10 převálcovali francouzský celek. Zahrají si tak semifinále. Čtvrtfinále IL hrál také tým A.F.C. Celtic United .08 (Sir Suotrak), který však nestačil na anglický Arsenal Llanfairpwllgwyngyll (Azario) a se soutěží se loučí. Suma sumárum Skotsko tak má ve hře nadále jeden tým a jeho letošní bilance činí skvělých 13.563 bodu. Je to nejvyšší letošní zisk ze všech zemí. Skotsku patří 3. místo, ale na druhé Španělsko ztrácí pouhých 0.348 bodu.

Nizozemsko mělo ve hře pouze jeden tým. Ve čtvrtfinále IL jím byl GEOS™ Nachtmerrie Rotterdam (GilGalad), který změřil síly se švédským SK Orel Pukavik (Čaroděj). První zápas Rotterdam vysoko prohrál a ani v odvetě nedokázal zvítězit, takže se s MP loučí. Nizozemsko tak zakončuje letošní sezónu se ziskem 10.857 bodu a patří mu 4. místo.

Souboj o 5. místo vyhrála Itálie. Vrátila tak úder Česku, které se na pátou příčku dostalo před dvěma týdny právě na úkor Itálie. Jak Itálie, tak i Česko měli ve hře jeden tým. A to ve čtvrtfinále LM, kde se italský FC Parano (FranCisko)střetl s českým týmem Sokol Dolní Kalná (Diversant de Diverse). Parano v prvním utkání zvítězil 3:1 a v odvetě si už náskok pohlídal. Zajistil si tak semifinále LM a zajistil také Itálii 5. příčku. A jen pro úplnost, Itálie letos získala 9.714 bodu.

6. – 12. místo

Jak se dařilo Česku jsem vlastně popsal výše u odstavce s Itálií. Sokol Dolní Kalná (Diversant de Diverse) nestačil ve čtvrtfinále LM na italského soupeře a v MP končí. Česko tak padá na 6. místo. A jelikož letos získalo jenom 8.143 bodu, tak se bude bát, aby vůbec tu šestou příčku udrželo. Dařilo se ale Švédsku, kterému postoupily oba dva týmy. Ve čtvrtfinále IL tým Sweden Psychóso (Fr€€ Mumia) vyřadil portugalského protivníka a postupuje do semifinále IL. To si zahraje také tým SK Orel Pukavik (Čaroděj), který v obou utkáních porazil nizozemského soupeře. Švédsko tak i v dalším kole budou reprezentovat dva týmy. Letošní bilance Švédska je rovných 11 bodů a poskočilo na 7. místo. To ztratila Anglie. Tým Arsenal Llanfairpwllgwyngyll (Azario) sice dokázal ve čtvrtfinále IL zdolat skotského protivníka, ale na udržení sedmého místa v tabulce koeficientů zemí to nestačilo. Anglie tak klesla na 8. místo a její letošní bodový zisk činí 9.286 bodu. Rusko mělo ve čtvrtfinále LM tým Dinamo Tbilisi (Blek) a ten si dokázal poradit se španělským soupeřem a postupuje dále. V semifinále ho čeká italský FC Parano a manažer Blek je rád, že se vyhnul brazilskému Brazil Psychóso. Rusko má letos na kontě skvělých 12.900 bodu a patří mu 9. místo.

Brazílie měla také ve hře už pouze jednoho zástupce a tím byl ve čtvrtfinále LM tým Brazil Psychóso (Fr€€ Mumia). Ten i přes úvodní prohru, dokázal v odvetě zvítězit nad skotským soupeřem a zajistil si účast v semifinále. Letošní bodový zisk Brazílie činí 9.500 bodu a patří ji 10. místo. Taktéž Slovensko mělo ve hře jeden tým. Ve čtvrtfinále LM jím byl MŠK Trenčianske Teplice (Jaraldo), který pohodově přešel přes španělského protivníka. Slovensko si letos na své konto připsalo 9.625 bodu a drží se na 11. místě. To ovšem může vylepšit, jelikož nás v semifinále čeká duel slovenského a brazilského týmu, takže uvidíme souboj o 10. místo. O to už ale nezabojuje Portugalsko, jelikož jeho jediný zástupce vypadl. Ve čtvrtfinále IL tým Sao Joannes (Johann) nestačil na švédského protivníka. Už po prvním zápase bylo jasno a Johann už do odvety poslal o rok mladší hráče. Portugalsko tak letošní sezónu zakončuje se ziskem rovných 10 bodů a patří mu 12. místo.

13. - 16. místo

Ze zemí na 13. až 16. místě se čtvrtfinále MP účastnila pouze Francie. Konkrétně tedy tým AC Nimes (jirineli), který si ve čtvrtfinále IL nevedl špatně, ale díky pravidlu o počtu vstřelených gólu na hřišti soupeře, se s IL loučí. Francie tak končí sezónu se čtvrtým nejhorší letošním ziskem 7.333 bodu a patří jí 13. místo. Díky němu vítěz příštího ročníku francouzské ligy postoupí přímo do základní skupiny LM.

TABULKU KOEFICIENTŮ ZEMÍ NAJDETE ZDE

autor Autor: Majk Borecdatum 13.05.2016pocet shlednuti Shlédnuto: 512x


 

Diskuze

Diskuze je prázdná
Počet příspěvků: 0
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz