deník MIFA

Pondělí 21.01.2019

CENA: ZDARMA!


Koeficienty zemí - konec pohárové sezóny

Známe vítěze Ligy mistrů a Interkontinentální ligy. Zároveň se završil stav národních koeficientů pro sledované období čtyř sezón 56. - 59.

Ligu mistrů ovládnul tým FC Parano manažera FranCiska a ukončil tak třítelé panování manažera Jaralda. Je to historický úspěch pro tento tým a také pro manažera FranCiska, pro něhož je to první vítězství v Lize mistrů. Finále Interkontinentální ligy bylo napínavé až do samotného konce, kde nakonec musel o vítězi rozhodnout los. Ten přisoudil vítězství týmu FC Pepici Dundee manažera Superpepana. Pro "Pepíky" jde již o druhý triumf v této prestižní soutěži.

Účatníci finále

Skotsko si díky triumfu FC Pepici Dundee (Superpepan) v IL připsalo na konto dalších 0.125 bodu a sezónu tak zakončuje s fantastickým ziskem 14.188 bodu a umisťuje se na 2. místě.

Itálie si tento týden připsala na své konto 0.285 bodu. Může poděkovat týmu FC Parano (FranCisko), který ovládl Ligu mistrů. Itálie letos získala sedmý nejvyšší počet bodů a to konkrétně 10.571. Itálie tak končí pohárovou sezónu na 5. místě.

Tým Arsenal Llanfairpwllgwyngyll (Azario) sice smolně prohrál finále IL, ale díky remíze v základní hrací době pro Anglii vybojoval dalších 0.143 bodu. Anglie letos získala 9.857 bodu, což je až jedenáctý nejvyšší zisk. Stačí to tak pouze na 8. místo.

Jedinou zemí, která si tento týden nepřipsala žádné body je Slovensko. Velký favorit finále Ligy mistrů tým MŠK Trenčianske Teplice (Jaraldo) neuspěl a slovenští fanoušci smutní. Slovensko tak zakončuje sezónu s rovnými 10 body a 11. místem.

TABULKU KOEFICIENTŮ ZEMÍ NAJDETE ZDE

Závěrem bych Vám všem chtěl oznámit, že s tímhle článkem pravděpodobně končí rubrika Koeficienty zemí. V poslední době klesla čtenost a také se mi už nechce trávit každé páteční odpoledne psaním článků. Nevylučuji však možnost, že se mezinárodním pohárům budu v budoucnu věnovat, ovšem už to nebude z hlediska koeficientů.

autor Autor: Majk Borecdatum 03.06.2016pocet shlednuti Shlédnuto: 473x


 

Diskuze

Majk BorecĎakujem! Už není taká motivácia, hlavne to zaberalo hrozne času.4/6/16
brnoliskoda ze s tym koncis, ja som to cital skoro vzdy, dobra praca..!3/6/16
Majk BorecTak som sa v jednej vete splietol no, už to je opravené.3/6/16
psmatesToto by aj mňa nasr..o: "Může poděkovat týmu FC Parano (Superpepan), který...3/6/16
Počet příspěvků: 4
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz