deník MIFA

Pátek 22.03.2019

CENA: ZDARMA!


Anglie je mistrem, opět rozhodl los...

Jak už název napovídá, známe nového mistra světa. Bohužel, opět rozhodoval los. A to nejen ve finále, ale i v zápase o třetí místo. To už je na pováženou. Něco ke statistikám - nepadla nám žádná branka, poměr střel byl 12:15 a bylo uděleno pět žlutých karet. Teď už k jednotlivým zápasům...

FINÁLE

Anglie - ČR 0p:0
B: -

Jediné co lze říct k tomuto zápasu, je asi to, že los určil za vítěze tým, který během celého turnaje předváděl výborné výkony a i ve finále jasně dominoval. Anglie svého soupeře k ničemu nepustila. Bohužel ale sama svoje šance neproměnila a tak se opět dostalo na los, který jí nakonec vítězství přisoudil. Anglie je tedy novým mistrem, ČR obsadila druhé místo.

zápas o 3.místo

Německo - Francie 0p:0
B: -

Další zápas, kde rozhodl o umístění los. Oproti finálovému zápasu tento byl vyrovnanější. Možná statisticky o málo aktivnější bylo Německo. A tomu byl již zmiňovaný los nakonec nakloněn. Německo tak obsazuje třetí místo a získává bronz. Francie končí čtvrtá.


Krátký souhrn je za námi. Za sebe mohu říct, že v tomto ročníku není vítěze. Všechny čtyři týmy ve finálové čtyřce u mě končí na stejné pozici. Doufám, že do příštího šampionátu tento losovací neduh zmizí. Dělat reportáže z "mariášového turnaje" mě opravdu nebaví. A myslim si, že křehká reputace MS tímto rozhodně na popularitě mezi manažery nezíská... No nezbývá než doufat, že s tím hlavy pomazané budou mít vůli něco udělat...

Ještě zbývá TOP 4, tady je:

B - Bednařík Karel (CZE)
O - Wieck Ralf (GER)
Z - Adebola Vinny (ENG)
Ú - Mackensie Roland (FRA)

Tak to už je opravdu vše. Díky všem, kteří si udělali čas a sledovali dění na MS prostřednictvím reportáží, děkuji a budu se těšit třeba u dalšího šampionátu na viděnou/napsanou. :)

autor Autor: Alexi Lalasdatum 13.06.2016pocet shlednuti Shlédnuto: 671x


 

Diskuze

SimaoI já děkuju za to, žes každý den turnaje obětoval chvíli (a ne malou :-) sepsat...13/6/16
daudulinPěkné články po celou dobu MS, pěkná práce ☺13/6/16
GurmánReportáže byly super, moc díky! Pravda je, že podíl losu byl letos extrémní....13/6/16
Počet příspěvků: 3
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz