Čtvrtek 28.03.2024

Večer se rozdělí tři sady medailí, semifinále historií...

Ano, už dnes budeme znát konečné pořadí tohoto šampionátu. A samozřejmě nového světového šampiona. Pojďme se ještě vrátit ke včerejším semifinálovým zápasům. Padly v nich čtyři branky, poměr střel na branku a mimo branku byl 17:11 a rozhodčí udělili rekordní počet 11 žlutých karet...

SEMIFINÁLE

Argentina - Španělsko 1:0
B: 74. Cejas Neri

V prvním semifinálovém zápase byl stav i hra dlouho vyrovnané. Nakonec rozhodla jediná branka. Tu vsítila Argentina šestnáct minut před koncem zápasu a rozhodla tak o svém postupu do boje o trůn nejvyšší. Druhým faktorem, který rozhodl, byl výkon brankářů. Ten argentinský byl bezchybný a stal se mužem zápasu.

Skotsko - Rusko 2:1
B: 53. Easton Iain, 73. McPhee Keir - 27. Shmelyuk Kantemir

Druhý semifinálový zápas byl více útočný, respektive alespoň jeden z týmů předvedl pěkné útočné představení. Skotsko v zápase dominovalo a ikdyž prohrálo první poločas, ve druhém se dokázalo dvakrát prosadit a otočit tak skóre zápasu ve svůj prospěch. Díky tomuto vynikajícímu výkonu si zajistilo druhé místo ve finále a možnost zahrát si o titul. Rusko se musí spokojit s bojem o bronz.

Krátké shrnutí je za námi, následuje TOP 4 semifinále:

B - Aparin Liev - RUS
O - Filomeno Ariel - ARG
Z - Easton Iain - SCO
Ú - McPhee Keir - SCO

Dnes večer tedy nezapomeňte sledovat závěrečné boje o medaile a titul mistra světa MIFA. :)

autor Autor: Alexi Lalasdatum 27.11.2016pocet shlednuti Shlédnuto: 1386x

Jaké bude nakonec umístění nejlepších čtyř týmů??