deník MIFA

Pondělí 24.06.2019

CENA: ZDARMA!


Ve skupinách dobojováno, play-off na obzoru...

Šampionát se nám po včerejším večeru přehoupl do druhé fáze. Skupinové boje jsou minulostí a my známe osm neúspěšných a dalších osm týmů, které v cestě za úspěchem pokračují... V posledním kole nám padlo 27 branek, poměr střel na branku a mimo byl 87:43. Bylo také uděleno 19 žlutých karet. Teď k jednotlivým zápasům...

Skupina A

Skotsko - Itálie 1:1
B: 68. Morris Euan - 8. Gianini Gioachino

Skotsko ve svém posledním zápase na MS změřilo síly s Itálií, která ještě mohla pomýšlet na postup. Šla také rychle do vedení. Zápas se ale postupně začal vyrovnávat a Skotsku se nakonec povedlo vyrovnat i skóre. Itálie tak musela čekat na výsledek souběžně hraného zápasu.


Švédsko - Portugalsko 0:3
B: 37. Dos Santos Candido, 49. Patacas Henrique, 62. Fazenda Angelo

A druhé utkání nakonec pohřbilo italské šance na postup ze skupiny, protože v něm Portugalsko porazilo do té doby suverénní Švédsko rozdílem třídy. Ikdyž Švédsko mělo šance, nevyužilo ani jednu. Naopak Portugalci šli jasně za svým cílem. Vítězství v zápase jim tak zaručilo postup ze skupiny a nakonec i první místo.


Skupina B

Argentina - Nizozemsko 2:0
B: 6. Di Mária Marco, 28. Alessandría Enrique

V přímém souboji o druhé postupové místo ve skupině B se spolu utkali Argentina a Nizozemsko. Argentina i přes menší počet šancí nakonec zápas dovedla do vítězného konce a zajistila si postup do vyřazovací fáze. Nizozemsko i přes větší počet střel ani jednou nepřekonalo argentinského brankáře a končí tak ve skupinové fázi.


Brazílie - Polsko 4:1
B: 20., 47. a 62. Luiz Juliano, 39. Taddei Alonso - 64. Chmara Krzysław

V druhém zápase podle předpokladů Brazílie zničila Polsko a je tak zatím jako jediný tým MS stoprocentní. V zápase se blýskl hattrickem Luiz Juliano. Ve statistikách je vidět jasná dominance Brazílie ve všech směrech. Zaslouženě tak kanárci vyhráli skupinu B a zařadili se mezi favority celého turnaje.


Skupina C

Rusko - Slovensko 2:2
B: 36. Moldovan Aleksandr, 90. Rokosovsky Atsamaz - 47. Kisel Ivan, 78. Javorek Pavol

Ve skupině C se v posledním kole spolu utkaly týmy Ruska a Slovenska. Slovensko mělo nejlepší výchozí pozici. Rusko naopak potřebovalo výhru a doufat v přízeň Mifa osudu. Zápas nakonec dopadl asi zaslouženě remízou, oba týmy v zápase vedly i prohrávaly. Slovensku nakonec bod stačil na udržení postupové příčky, Rusku samozřejmě ne, ale výkon rozhodně špatný nebyl.


Německo - Francie 1:3
B: 52. Woerns Leonhard - 63. Lestonnac Philippe, 68. Vollant Christopher, 72. Olleris Bernard

Druhý zápas obstaraly týmy Německa a Francie. I přes převahu po celý zápas Německo nakonec v zápase nedosáhlo ani na bod. Francie díky snové devítiminutovce otočila do té doby nepříznivé skóre a připsala si výhru, tři body a nakonec i postup z druhého místa. Německo končí ve skupině.


Skupina D

Španělsko - Anglie 2:0
B: 39. Santana Domingo, 75. Damian Ramonet

Ve skupině D se spolu utkaly týmy Španělska a Anglie. Oba týmy neporažené, ale každý v jiné výchozí pozici. Španělsko potřebovalo pro jistotu postupu zvítězit, Anglii by stačila remíza. V úvodu byla jasně aktivnější Anglie, ale Španělsko ze své první akce skórovalo a poté se hra vyrovnala a Španělsko dál šlo za svým cílem a tím byla výhra. Nakonec přidalo ještě druhou branku a zajistilo si tak postup do play-off z první pozice.


Turecko - ČR 1:4
B: 48. Carikci Ekrem - 10. a 14. Wiesner Rudolf, 41. Opravil Alexandr, 67. Kozák Michael

Ve druhém zápase skupiny D bojovaly o postup týmy Turecka a ČR. Hráči ČR za to vzali hned od začátku a do poločasu si vypracovali tříbrankové vedení. Turecko v druhém sice snížilo, ale poslední slovo měli opět hráči ČR. Výsledek 1:4 a nakonec... zmar... protože i přesto, že skóre má ČR lepší, tak o postupu rozhodl vzájemný zápas ČR a Anglie. A v tom byla lepší Anglie, která tak doprovodí Španělsko do play-off.


Krátký souhrn máme za sebou, nyní představím TOP 11 3.kola základních skupin...

B - Denis Leandro (ARG)
O - Xavier Dennis (BRA)
O - Desjardins Baptiste (FRA)
O - Jonasson Kjell (SWE)
Z - Luiz Juliano (BRA)
Z - Moldovan Aleksandr (RUS)
Z - Opravil Alexandr (CZE)
Z - Lestonnac Philippe (FRA)
Z - Pacanda Jiří (CZE)
Ú - Wiesner Rudolf (CZE)
Ú - Dos Santos Candido (POR)


Následuje rozlosování čtvrtfinále...

Portugalsko - Anglie
Brazílie - Francie
Slovensko - Argentina
Španělsko - Švédsko


A na závěr umístění na MS nepostupujících týmů...

9. Česká republika
10. Itálie
11. Německo
12. Nizozemsko
13. Rusko
14. Turecko
15. Skotsko
16. Polsko

To už je vše. Dnes nezapomeňte sledovat čtvrtfinálové duely. Zítra se opět přihlásím se souhrnem z těchto čtyř zápasů. :)

autor Autor: Alexi Lalasdatum 17.02.2017pocet shlednuti Shlédnuto: 595x


 

Diskuze

pinkertonGratulujem ! Po tych nominacnych peripetiach je to prijemne prekvapenie. Vela stastia...17/2/17
Design...17/2/17
GurmánSamozřejmě, je to úspěch a Francii i Tobě gratuluju. Ale kdyby si dnes zápasový...17/2/17
DesignOdepisovaná Francie proklouzla dále !!! Je třeba si uvědomit, že reprezentace...17/2/17
Počet příspěvků: 4
Vstup do diskuze


TOPLIST.cz