Čtvrtek 28.03.2024

Brazílie nebo Argentina?? Dnes večer se rozhodne...

Jak už název napověděl, dnes večer nás čeká jihoamerické finále. Ve včerejších semifinálových zápasech padly šance Evropy na zisk titulu a tak nás dnes večer čeká pyrenejský souboj o bronz. Ve včerejších zápasech padlo 6 branek, uděleno bylo 5 žlutých karet a poměr střel na branku a mimo branku byl 20:15. Pojďme na oba zápasy...

SEMIFINÁLE

Portugalsko - Brazílie 1:2
B: 75. Cardóso Guilherme - 73. Duarte Augusto, 81. Taddei Alonso

V prvním semifinále se čekalo dlouhou dobu na první branku. Ale pak to stálo za to. Nejdříve se prosadila Brazílie, konkrétně v 73.minutě. Po dvou minutách bylo srovnáno a následně po dalších šesti minutách opět udeřila Brazílie. Takže tři branky v osmi minutách. Portugalsko se ještě snažilo alespoň o vyrovnání, ale to se nepovedlo a tak ho dnes večer čeká malé finále. O titul si večer zahraje Brazílie.

Argentina - Španělsko 3:0
B: 76. a 81. Cambiasso Walter, 65. Di Mária Marco

Druhé semifinále bylo o poznání jednoznačnější. První poločas ještě oba týmy odehrály celkem vyrovnaně. Ve druhém ale Argentina postupně zvýšila aktivitu a vstřelila také tři branky. Španělsko nedokázalo odpovědět ani jednou. Argentina si tak vybojovala vstupenku do finálového utkání. Zklamané Španělsko se bude muset spokojit se zápasem o bronz.

Ještě si představíme TOP 4 semifinálového dne...

B - Camozzato Émerson (BRA)
O - Figueroa Tristán (ESP)
Z - Di Mária Marco (ARG)
Ú - Cambiasso Walter (ARG)

Dnes večer nezapomeňte sledovat poslední zápasy MS, zítra nás čeká také poslední souhrn a pak už bude šampionát minulostí. :)

autor Autor: Alexi Lalasdatum 19.02.2017pocet shlednuti Shlédnuto: 1526x